Servis Bölgeleri

75. Yıl Beyaz Eşya Servisi

75. Yıl beyaz eşya servisi; İstanbul Sultangazi 75. Yıl Mahallesinde bulunan beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve fırın tamirini yapan beyaz eşya tamirhanesidir. Kaliteli hizmet, uygun fiyatlar, hızlı beyaz eşya servis hizmeti ve profesyonel beyaz eşya teknisyenleri ile beyaz eşya tamirleri yapılmaktadır.

75. Yıl Mahallesi civarında beyaz eşya tamiri yapan bir dükkan bulamadınız mı? Bizler buralar da beyaz eşya servisi işini yapan pek dükkan göremediğimiz için 75. Yıl Mahallesi beyaz eşya tamircisi isminde bir tamir dükkanı açtık. Aynı zaman da burada da ikamet ediyoruz. Yani kendi mahallemizde 75 Yıl beyaz eşya tamircisi olarak çalışıyor ve bundan da büyük mutluluk duyuyoruz.

Sultangazi 75. Yıl Mahallesi Beyaz Eşya Tamircisi

Sultangazi’nin en tanınan ve en çok tavsiye dilen beyaz eşya servisi hiç şüphesiz Sultangazi beyaz eşya servisidir. Müşterierimizin yaptığımız buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, derin dondurucu tamiri, kurutma makinesi tamiri ve bulaşık makinesi tamirinden çok memnun oldukları için yakınlarına tavsiye de bulundular. Bizler bu sayede daha da çok büyümeye ve 2 yılın ardından 75. Yıl beyaz eşya servisi isminde 75. Yıl Mahallesinde dükkan açmış olduk.

Müşterilerimizin uzak yerlerden zor ulaşım şartları ile dükkanımıza kadar gelmeleri bizleri rahatsız etti. İşte bu nedenle 75. Yıl beyaz eşya tamircisi ismi ile 75. Yıl Mahallesinde dükkan açma kararı aldık. Bu sayede hem müşterilerimize daha yakın olacak hem de ikamet ettiğimiz bölge de beyaz eşya tamir dükkanı açmış olduk.

Sizler de beyaz eşya tamirlerini yaptırmak için Esenler, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Gazi Mahallesi ve Zübeyde Hanım Mahallesinde ki tamircilere gitmeden size en yakın serviste randevu alabiliyorsunuz. haydi hemen 0212 812 12 83 numaralı sabit telefon numaramızı ara ve randevu al.

Güvenilir Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bir işte güvenilir olmak için öncelikle müşteriye değer vermek ve yapılan işin arkasında durmak gerekir. Tabi en önemlisi de müşteriyi korumak için beyaz eşya tamir garantisi ile yedek parça garantisinin de verilmesi oldukça önemlidir. 75. Yıl beyaz eşya servisi beyaz eşya tamirini yaparken verilen hizmetin bazılarına garanti vermektedir. Kullanıcının kolaylıkla bozduğu ve kırma ihtimali yüksek olan yedek parçalara garanti veremediğimizi ancak yapılan işçiliğe garanti verdiğimizi ifade etmeliyim.

Beyaz eşyalarınızı güvenilir beyaz eşya teknik servise emanet etmek istediğiniz de mutlaka daha önce tanıdığınız ya da sizinle aynı Mahalle de olan birilerini bulmanız gerekir. Çünkü uzaklardan gelecek birinin ne kadar güvenilir olduğunu anlayamayabilirsiniz. İşte bu nedenle 75. Yıl beyaz eşya tamircisi ekibinde çalışan arkadaşlarımızın profesyonel ve güvenilir servis elemanı olduğunu söylemek isterim.

Arıza Tespiti, Tamir ve Bakım Servisi

Arızası büyük olan beyaz eşyaların tamirini yaptırmadan önce 75. Yıl beyaz eşya teknik servisten arıza tespitinin yapılması için istekte bulunabilirsiniz. özellikle çamaşır makinesi kazan tamiri arızası ile buzdolabı motor değişimi öncesinde arıza tespiti ile fiyat araştırması yapmanız daha iyi olacaktır.

Beyaz eşya arıza tespiti yapılırken arızalı olan bütün parçaların listesi 75. Yıl beyaz eşya servisi bilgilendirma formu ile teslim edilir. Sizde bu fiş ile bir kaç yerden daha fiyat alıp en uygun ve en kaliteli malzemeyi kullanacak 75. Yıl beyaz eşya servisi dükkanı ya da diğer servislere yaptırabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

75. Beyaz eşya servisi telefon numarası

75 Yıl beyaz eşya servisine ulaşmak ve randevu almak için 0212 812 12 83 numaralı dükkan telefonumuzu arayabilirsiniz. Buyrun 75. Yıl beyaz eşya servisi! Başka bir arzunuz? 😉

75. Yıl Mahallesinde en yakın beyaz eşya tamircisi

75. Yıl beyaz eşya servisi olarak 75. Yıl Mahallesinde hizmet veren en yakın beyaz eşya servisidir. Buradan Esentepe, Gazi Mahallesi, 75. Yıl ve Zübeyde Hanım Mahallelerine teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83