İstanbul Arçelik Servisleri

Güngören Arçelik Servisi

Eğer Arçelik logosu taşıyan bir ürün aldıysanız Türkiye’nin dürt bir yanında ki bütün Arçelik servislerinden hizmet alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Arçelik servisi göngüren mağazaları ve İstanbul Arçelik servislerine arcelik.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA: 0212 812 12 83

Yeni bir ürün aldığınız da size belirli bir kurallar gereği garanti verilmektedir. Bu garanti süresi içerisinde bulunduğunuz bölgede ki Arçelik servisine başvurabilirsiniz. Özellikle ürün arızası yaşayan kişiler Güngören Arçelik servisi telefon numarası nedir, nasıl iletişime geçerim ve müşteri hizmetleri no’sunu merak ediyorlar. Bizler de bu yazımız da Özel beyaz eşya tamircisi Güngören Arçelik beyaz eşya servisi hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Hizmetler: Güngören Arçelik Teknik Servisi

  • Arçelik buzdolabı tamiri
  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik derin dondurucu tamiri
  • Arçelik kurutma makinesi tamiri
  • Arçelik ocaklı fırın tamiri
  • Arçelik ankastre fırın tamiri

NOT: Küçük elektrikli ev aletleri tamiri yapılmamaktadır.

Güngören Arçelik Servisi İletişim Bilgileri: Özel Teknik Servis

Burada Güngören beyaz eşya servisi olarak faaliyet gösteren Güngören Arçelik servisi telefon numarası, Whatsapp destek hattı, adresi ve konum harita bilgilerine yer verilmiştir.

ADRES: 15 Temmuz Mahallesi, Güngören / İstanbul

TELEFON: 0212 812 12 83

WHATSAPP: Whatsapptan destek almak için tıkla

KONUM:

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83