Servis Bölgeleri

Bahçeköy Beyaz Eşya Servisi

Sarıyer Bahçeköy de beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenli bir şekilde tamir ettirmek ister misiniz? Bahçeköy beyaz eşya servisi, bakım, onarım, montaj ve yedek parça ihtiyaçlarınızın karşılanması için kurulan beyaz eşya tamirhanesidir.

Yerimiz Bahçeköy de olup Bahçeköy ve çevre bölgelere beyaz eşya tamiri, beyaz eşya arızasını tamir etme ve beyaz eşya arıza tespitinin yapılması için hizmet veriyoruz. Sizinle aynı mahalle de yani Bahçeköy de olan bir işletmeden teknik destek almak isterseniz, sizleri Bahçeköy beyaz eşya tamircisi ve Sarıyer, Kemerburgaz ile Göktürk şubelerimize bekleriz.

Sarıyer Bahçeköy Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bahçeköy Mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren pek firma yoktur. Buralar da genellikle yetkili beyaz eşya servisi ve farklı sektörlerde ki teknik servis firmalarına daha çok rağbet gösterilmektedir. Bizler bu nedenle özel Bahçeköy beyaz eşya servisi dükkanını Bahçeköy de kurduk. Bu sayede buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve derin dondurucu arızasını yerinde tespit edip gerekirse onarımını da anında gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin bize ulaşıp randevu alması da son derece kolaydır. Çünkü bizler sabit telefon numaralarınız kullanıyorsunuz. Dükkanda olduğumuz sürece “buyurun Bahçeköy beyaz eşya servisi, size nasıl yardımcı olabilirim” diyen bir teknik servis çalışanımız mutlaka vardır.

Hizmetlerimiz

Bahçeköy Beyaz Eşya Tamiri
Bahçeköy Beyaz Eşya Tamiri

İster Bahçeköy beyaz eşya servisi dükkanımız olsun, ya da buraya yakın olan bölgede ki diğer şubelerimiz olsun. Hizmet verdiğimiz beyaz eşyalar genellikle aynıdır. Küçük ev aletleri tamiri hariç, diğer bütün büyük beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını yapabiliriz. İşte Bahçeköy beyaz eşya tamircisi tarafından verilen hizmetler:

Buzdolabı tamiri, Onarımı, bakımı, motor değişimi ve gaz dolumu.

Çamaşır makinesi tamiri, onarımı, bakımı, arıza tespiti, motor bakımı, kazan değişimi, kazan düşmesi tamiri ve diğer işlemler.

Bulaşık makinesi tamiri, bakımı, bulaşık makinesi su kaçırma sorunu, onarımı, suyu ısıtmama sorunu ve su boşaltmıyor problemleri.

Ankastre fırın tamiri, bakımı, rezistans değişimi, ısıtmıyor sorunu ve komitatör değişimi.

Kurutma makinesi tamiri, bakımlarının yapılması, onarımı, arızası ve arıza tespiti ile montajı.

Derin dondurucu tamiri, bakımı, motor değişimi, gaz dolum işlemleri ile gaz kaçağı bulma hizmetleri.

Bu ve buna benzer işlemlerin bir an önce yapılması için Bahçeköy beyaz eşya servisi çalışanlarına ulaşabilir ve hızlı hizmetlerin sunulması için istekte bulunabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Beyaz eşyalar evlerimizde vazgeçilmez öneme sahip olan ürünlerdir. Bu ürünlerin bozulmasından hemen sonra mutlaka iyi ve bir o kadar da hızlı olan bir teknik servis çalışanı ile çalışmanız gerekir. İşte bu nedenle Bahçeköy beyaz eşya tamiri için Bahçeköy beyaz eşya tamircisi ve bunun gibi hizmet veren yakın bir servis uzmanı ile çalışmalısınız. Çünkü bazı beyaz eşya arızaları yüksek maliyetler ve beraberinde uzun bir süre tamiri beklemek zorunda kalabileceğiniz problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Firmamızın teknik servis çalışanlarının her biri Bahçeköy Mahallesinde oturmasından dolayı sabah erken saatlerde gelip akşamları da geç saatlere kadar edebiliyorlar. İşte bundan dolayı Bahçeköy de beyaz eşya tamirini hızlı bir şekilde gerçekleştiren uzman teknik servis çalışanlarından biriyiz. Sizler de Beyaz eşyalarınızın arıza yapmasından hemen sonra Bahçeköy beyaz eşya servisi ile görüşerek beyaz eşya tamircisi arkadaşımızın gelmesini isteyebilirsiniz.

İletişim

Bahçeköy beyaz eşya servisine ulaşıp randevu almak için 0212 812 12 83’ü arayabilir ve dilerseniz bizlere Bahçeköy Mahallesi, Sipahi Sokak No: 82 Sarıyer – İstanbul adresinden de ulaşabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83