Servis Bölgeleri

Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınız bir anda bozulabilir. Peki beyaz eşya arızasıyla karşılaştığınızda hangi servislerden yardım isteyebileceğinizi biliyor musunuz? Beşiktaş beyaz eşya servisi size tam da bu noktada yol gösterecek tecrübeye sahiptir.

Beşiktaş en yakın beyaz eşya servisi size birkaç adım uzakta olabilir. Bu servisler ile de iletişime geçip beyaz eşya arızalarını elbette yapabilirsiniz. Peki ya size yakın olan beyaz eşya servisi ne kadar güvenilir? Daha önce bunlarla çalıştınız mı? Ya da beyaz taşı arızası ile karşılaştığınızda beyaz eşya tamirci çağırmadan önce ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? İşte tüm bu konuların cevabını yazımızda bulabilir ve Beşiktaş beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçerek beyaz eşya tamiri isteğinde bulunabilirsiniz.

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi

Beşiktaş beyaz eşya tamircisi Beşiktaş’ta yer alan en popüler ve en çok sevilen beyaz eşya tamir servisi firmaları arasındadır. Bizimle iletişime geçip beyaz eşya tamiri yapan bütün müşterilerimiz bir daha ki beyaz eşya arızalarının yapılması için telefon Numaralarımızı kayıt altına aldıklarını gözlemliyoruz.

Memnuniyet garantili beyaz eşya servis mesleğini icra ederken müşteri memnuniyetini önemsiyor ve hizmetimizi ona göre değerlendiriyoruz. Beşiktaş beyaz eşya tamircisi ile beyaz eşya arızalarını kısa sürede yaptıracak ve beyaz eşya tamiri için bir sonraki süreçlerde bizleri seçmiş olacaksınız.

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamiri

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi
Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi

Şu an için beyaz eşyalarınız çalışıyor olabilir. En ihtiyacınız olduğu anlarda bozulmaması için hiçbir neden yok. Bu nedenle Beşiktaş beyaz eşya tamircisi sizlere hizmet sunarken profesyonel beyaz eşya tamir hizmeti sunmaktadır. Beşiktaş beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınızı şubelerimizden karşılayabilirsiniz.

Beyaz eşya tamirlerini yaptırdığınız da beyaz eşya teknisyeninin acemi olmamasına dikkat etmelisiniz. Acemi birisine beyaz eşyalarınızı tamir ettirdiğinizde beyaz eşyalarınız kullanılamaz hale gelebilir ya da size çok büyük masraflar çıkarabilmektedir. İşte bu nedenle Beşiktaş beyaz eşya tamiri, servisi, bakımı, onarımı, arıza ve arıza tespitinin yapılması için uzman çalışma arkadaşları ile çalışıyoruz. Sizlerde bizlere güvenerek Beşiktaş beyaz eşya teknik servisini arayıp onarım konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Beşiktaş Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bir teknik servisten beklentinizin çok yüksek olduğunun farkındayız. Bizler de Beşiktaş beyaz eşya tamircisi olarak Beşiktaş beyaz eşya servisinde yetiştirdiğimiz tekniker arkadaşlarımız ile birlikte Beşiktaş’ta profesyonel hizmet sunuyoruz. Beşiktaş beyaz eşya teknik servisi tıpkı bir yetkili servis eda aslında beyaz eşya tamirlerini yapıp evlere servis imkanı sunmaktadır. Çalıştığınız beyaz eşya tamir firmasının sizin için çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Beşiktaş beyaz eşya servisi özellikle bu konuya çok dikkat etmektedir.

Beyaz eşya tamir uzmanının sizden fazla para almaması, yanlış tespit yapmaması, sağlam parçalara arızalı denilmesi için mutlaka dürüst birileri ile çalışmanız gerekir. İşte bu nedenle Beşiktaş ve beyaz eşya servisi de güvenli ve ahlaklı beyaz eşya tamircileri ile çalışmaktadır. Sizlerde profesyonel Beşiktaş beyaz eşya servisi ile çalışmak isterseniz Beşiktaş beyaz eşya teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşya teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Beşiktaş Beyaz Eşya Bakım Servisi

Beşiktaş Beyaz Eşya Teknik Servisi
Beşiktaş Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz eşyalarınıza bakım yaptırarak ömürlerini yani kullanım sürelerini biraz daha yükseltebilirsiniz. Beşiktaş beyaz eşya tamircisi beyaz eşya bakımı konusunda oldukça deneyimlidir. Beşiktaş beyaz eşya bakımı beyaz eşyalarınızı hak ettiğiniz değeri vererek estetik bakımından da daha iyi görünmesini sağlar.

Beşiktaş beyaz eşya servisi Beşiktaş’ta beyaz eşya tamirine yaparken beyaz eşya bakımlarını da ihtiyaç olduğu kadar yapma gayreti içerisindeyiz. Beyaz eşya bakımına zamanlarda ücretsiz bir şekilde de yaptırabilirsiniz. Beyaz eşya tamiri için arkadaşımızı çağırdığınızda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve paranın bazı bakımlarını da yapma isteğinde bulunabilirsiniz. Kolay olan bakımlarından ücret alınmadığını da belirtmek istiyoruz.

Beşiktaş beyaz eşya servisinde yapılan ve Beyaz eşya bakımlarından bazı örnekler vermek gerekirse;

  • Buzdolabının motoru belirli süre içerisinde temizlenip ondan Kondansör temizliği yapılması gerekmektedir.
  • Buzdolabı fan motoru temizliğinin yapılması gerekiyor
  • Çamaşır makinesi motor kömürü değişimi ve motor bakımı da yapılmalıdır.
  • Bulaşık makinesi fıskiye bakımı yani pervane bakımı da yapılmalıdır
  • Fırın alt rezistans veya fırın üst rezistans bakımının yapılması
  • Kurutma makinesi temizliği, suyun boşaltılması ve bakımının yapılması

Beşiktaş En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi

Şirin beyaz eşya servisi olarak İstanbul’da beş tane beyaz eşya servis şubemiz bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Beşiktaş’ta bulunuyor. Beşiktaş beyaz eşya servisi Beşiktaş merkezde bulunup bütün Beşiktaş ve çevre ilçelere teknik servis hizmeti sunmaktadır. Beşiktaş beyaz eşya tamircisi Beşiktaş en yakın beyaz eşya servisidir. Çünkü biz de sadece dükkana gelen müşteriler ile İlgilenmekle kalmayıp verilen bütün adresleri hızlı teknik servis hizmeti de sunuyoruz.

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi

Beşiktaş beyaz eşya teknik servisi Beşiktaş’ta görüp görebileceğiniz en iyi ve en yakın teknik servis firmasıdır. Beşiktaş’ta beyaz eşya servisi firmaları arasında size en yakın konumdayız. Çünkü biz de dükkana gelen müşteriler ile ilgilenin iki farklı tam donanımlı servis aracımız ile de Beşiktaş’ta ev ve işyerlerine servis imkanı sunuyoruz.

Uygun Fiyatlı Orijinal Beyaz Eşya Yedek Parçaları

Beyaz eşyaların tamirini yapan bunu da yedek parçayı orijinal yedek parça kullanan Beşiktaş beyaz eşya servisinden temin etmelisiniz. Beşiktaş beyaz eşya tamircisi de bu konuda çok hassas olduğundan dolayı Beşiktaş’ta beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında en popüler olan firmalardan biri olmayı hak etmiştir. Beşiktaş beyaz eşya servisi teknik servisleri tarafından arızalı olduğu söylenen yedek parçaların yerine orijinal yedek parçalar kullanması için müşteriye teklif sunar.

Beyaz eşya yedek parça fiyatının onaylanması halinde araçta bulunan yedek parçalarını getirip birkaç dakikada montajın yapıldığına şahit olacaksınız. Teknik servis araçlarımızda yani Beşiktaş beyaz eşya servisi teknik servis aracında bir çok yedek parça olmasından dolayı yedek parça ihtiyaçlarınız fiyatı karşılanmaktadır. Sizlerde yedek parçalarına hemen ve uygun fiyata kavuşmak isterseniz Beşiktaş beyaz eşya tamircisinde gelip beyaz randevusu alabilirsiniz.

İşinizi şansa bırakmayın ve Beşiktaş beyaz eşya servisi ile iletişime geçin.

Tamirini Yaptığımız Beyaz Eşya Markaları

Altus, Arçelik, Beko, Bood, Bosch, Candy, Electrolux, Finlux, Franke, Grundig, Hoover, Hotpoint, Hotpoint-Ariston, LG, Miele, Nexon, Oneconcept, Pratikko, Profilo, Regal, Samsung, Seg, Siemens, Silverline, Teka, Vestel, Vestfrost, Windsor

Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş beyaz eşya servis ücreti ne kadar?

Beşiktaş beyaz eşya servis ücreti 2022 – 2023 yılları için 100 TL ile 190 TL arasındadır. Servis fiyatları beyaz eşya türü, markası, arızası, modeli ve Beşiktaş’ın hangi mahallesinde olduğuna göre değişmektedir.

Beşiktaş beyaz eşya tamir ücreti sadece tamiri kabul etmeyen kişilerden alınır. Beyaz eşyanın tamir edilmesini isteyen kişilerden servis ücreti alınmaz.

Beşiktaş beyaz eşya servisi yetkili servis mi?

Beşiktaş beyaz eşya servisi yetkili beyaz eşya servisi değildir. Biz de Beşiktaş özel beyaz eşya servisi firmasıyız. Hiçbir markanın ismi altında çalışmıyor ve yetkili servis olduğumuzu da iddia etmiyoruz. Yetkili servis kalitesinde beyaz eşya tamirlerini yaptırmak isterseniz Beşiktaş beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Garantili beyaz eşyaların tamiri yapılıyor mu?

Firmamız yetkili servis garantisi altında bulunan beyaz eşyaların tamirini yapmamaktadır. Yeni aldığınız, süresini uzattığınız ya da herhangi bir sebepten dolayı garanti süresi bitmemiş devam eden ürünlerinizin tamirini mutlaka yetkili beyaz eşya servislerine yaptırınız. Beşiktaş beyaz eşya tamircisi, Beşiktaş beyaz eşya servisi veya diğer özel servisler sizin garantili beyaz eşyalarınızı tamir edecek yetkiye sahip değillerdir.

İşçilik hatalarına karşı garanti veriyor musunuz?

Beşiktaş beyaz eşya teknik servisinde çalışan bütün beyaz eşya teknisyenilerimiz yetkili servisler tarafından yetişen teknisyenler olmasından dolayı hata yapma şansları çok azdır. Buna karşılık bizler Beşiktaş beyaz eşya tamircisi olarak Beşiktaş departmanında gelip randevu alan yani beyaz eşya tamir mi yaptın bütün ürünleri işçilik hatalarına karşı garanti altına alıyoruz.

Yedek parçalarınız orijinal mi?

Firmamız da kullanılan ve tavsiye edilen yedek parçaların tamamı orijinaldir. Buzdolabı yedek parçası, çamaşır makinesi yedek parçası, bulaşık makinası yedek parçası, fırın yedek parçaları ve kurutma makinesi yedek parçalarının tamamen orijinal olan ürünlerdir.

Muadil yan sanayi yedek parça kullanıyor musunuz?

Beşiktaş beyaz eşya tamircisi olarak muadil ve yan sanayi yedek parça kullanılmasını önermiyoruz. Yalnız bazı markaların orijinal yedek parçaları aşırı pahalı olmasından dolayı muadil yani yan sanayi fiyatlarını da müşteriye sunuyoruz. Müşterinin onaylaması halinde yan sanayi yedek parçaları da satın alıp beyaz eşya tamirini gerçekleştirebiliyoruz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83