Servis Bölgeleri

Beşyüzevler Beyaz Eşya Tamircisi

İstanbul, Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa’nın en çok sevilen beyaz eşya servisi ile çalışmak ister misiniz? Beşyüzevler beyaz eşya tamircisi ve diğer bir ismi ile 500 Evler beyaz eşya servisi dükkanında size hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağız.

7 Gün tatil dinlemeden dilediğiniz zaman bizi arayıp randevu ve bilgi alabilirsiniz. Beyaz eşya arızası, beyaz eşya tamiri, montajı, onarımı, arıza tespiti, ayarlama ve beyaz eşya yedek parça konusunda da size yardımcı olabiliriz. İhtiyacınız olduğu her an için Beşyüzevler beyaz eşya teknik servisi ile görüşebilir ve kısa süre sonrası için randevu alabilirsiniz.

İstanbul 500 Evler Beyaz Eşya Tamiri

Beş Yüz Evler Mahallesi İstanbul Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa‘nın ortak bir bölgesidir. Ali Fuat Başgil Caddesinden başlayıp Taşköprü durağına kadar gelen bölgeye Beşyüzevler Mahallesi denilmektedir. Bizler de Beşyüzevler beyaz eşya tamircisi ile bu bölge de beyaz eşya tamirini yapıyoruz.

Beyaz eşya arızası bir anda karşınıza çıkabilecek teknolojik aletlerdir. Orta da hiç bir neden yokken bile çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi arızası ve hatta buzdolabı arızası ile karşılaşabilirsiniz. İşte bu nedenle Beşyüzevler beyaz eşya servisi telefon numarasını defterlerinize kayıt ederek, her hangi bir beyaz eşya arızasında bizleri çağırabilirsiniz. Beşyüzevler beyaz eşya tamircisi tarafından tamiri yapılan bazı beyaz eşyalar;

Garantili Beyaz Eşya Servis Merkezi

Beyaz eşyaların garantili bir şekilde yapılmasını istemez misiniz? Bizler Beyüzevler Mahallesi beyaz eşya servisinde yapılan birçok işleme garanti vermekteyiz. Buzdolabı motor değişimi, çamaşır makinesi motor değişimi, motor bakımları, bulaşık makinesi ana kart arızası, motor değişimleri, devir daim pompasının arızalanması ve daha birçok konuda size garantili bir şekilde hizmet etmekteyiz. Hangi tamir işleminde garantinin verilip verilmediğini kontrol etmek için bizi arayıp bilgi almalısınız.

Herkes beyaz eşya tamiri yapabilir ama herkes yaptığı beyaz eşya arızasına garanti vermez. Beşyüzevler beyaz eşya servisi tarafından yapılan birçok işleme garanti verildiğini biliyor muydunuz? Haftanın her günü hizmet almak ve aldığınız hizmeti en iyi bir şekilde almak isterseniz, Beşyüzevler beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında gösterilen firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Arıza Tespiti İle Onarımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi köklü ürünler arızalandığında tamir ücretinin yüksek çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Her arıza uygun fiyata yapılmayabilir. İşte bu yüzden Beşyüzevler beyaz eşya tamircisi size daha çok yardımcı olmak ve beyaz eşya arıza tespiti yaparak en uygun yerden beyaz eşya tamirini gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın arızalanması halinde yetkili beyaz eşya servisi ve özel beyaz eşya servisi tarafından yüksek tamir ücretlerinin teklif edilmesi ile fiyat araştırması yapıyor olabilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınız. Bizler de Beşyüzevler beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan beyaz eşya arıza tespitlerini önemsiyor ve elimizden geldiğince uygun fiyat ile beyaz eşya tamiri yapmaya da özen gösteriyoruz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83