Hizmetler

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi, bulaşıkları hızlı bir şekilde yıkamaya yarayan ve bu sayede günlük hayatı kolaylaştıran beyaz eşyaların bakımlarını, tamirini ve değişimini üstlenen beyaz eşya servisidir. Bulaşık makinesi tamircisi sayesinde arızalı bulaşık makinelerinin tamiri bir an önce yapılıp yeniden su tasarrufu yapmamız sağlanır. Çünkü bulaşık makinesi kullanımı su israfının önüne geçmektedir.

Bulaşık makinesi içerisinde yer alan sürekli olarak döner vaziyette olan su püskürtme sistemi sayesinde makinenin deterjan haznesinden aldığı deterjanı bulaşıkların üstüne doğru püskürterek bulaşıkların yıkanmasını, daha sonra ise tekrardan su püskürtme sisteminin bulaşıkların üstüne püskürttüğü su sayesinde de bulaşıkların durulanmasını sağlar.

1 1

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinesinde meydana gelebilecek arızaları hemen bulaşık makinesi tamircisi ve beyaz eşya tamircisine yaptırmanız gerekir. Yoksa uzun süre kullanılmayan bulaşık makinelerinden ikinci bir arızanın meydana gelmesi de söz konusu olabilir. Bulaşık makinesi arızasının ne olduğunu hemen anlamak ve bulaşık makinesi tamiri için en yakın teknik servisi çağırmak için tanıdığınız servislerden yardım almalısınız.

Bulaşık makinesi genellikle su akıtma, ısıtmama sorunu, bulaşıkların ıslak çıkması, bulaşık makinesi motor arızası ve suyu boşaltmama gibi arızalar meydana gelir. Bu arızalar her ne kadar basit gibi görünse de bulaşık makinesi tamiri olarak çalışmayan birilerin bu işlemleri yapması kolay olmayabilir. Ayrıca bazı küçük arızaların tamirden anlamayan kişiler tarafından yapılması hem sizi hem de bulaşık makinesi tamircisi olarak çalışan teknikerleri zor durumda bırakabilir. Her zaman için tanıdığınız bulaşık makinesi servisi ve teknik servislerden destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Bulaşık Makinesi Bakımı

Bulaşık makinesi bakımı, zamandan ve en önemlisi sudan tasarruf edilmesine olanak sağlayan, gündelik hayatı oldukça kolaylaştıran beyaz eşya grubunun düzgün çalışması için aksatılmamalıdır. Genelde bulaşık makinesinin her bulaşık yıkama işlemi sonrası makinede yemek artıkları birikir. Bulaşık makinesindeki bu kirli artıklar düzenli ve doğru bir şekilde temizlenmez ise zaman içerisinde kötü kokuya ve çeşitli arızalara neden olur.

Ayrıca yıkaması gereken bulaşıklar yıkanamaz. Bu nedenle hem her yıkamada temiz bulaşıklara kavuşmak hem de bulaşık makinenizi uzun yıllar kullanabilmek adına makinenizin temizliğini doğru ve düzenli bir şekilde yapmanız gerekir. İşte bulaşık makinesi bakımı yapmanız 6 kolay yolu;

 • Bulaşık makinesinin rafları temizlenmeli
 • Bulaşık makinesinin içerisinde yer alan alt ve üst zeminler temizliği
 • Bulaşık makinesinin pervane temizliği
 • Bulaşık makinesinin filtre bakımı
 • Bulaşık makinesinin su tahliye hortum temizliği
 • Bulaşık makinesinin su püskürtme sisteminin bakımı

Burada belirtilen bulaşık makinesi bakımı ve tamir metotlarını yaparken, bulaşık makinesi fişinin prize takılı olmamasına gayret gösteriniz. Bakım ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için bulaşık makinesi servisi iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Ayrıca bulaşık makinesi bakımı içinde randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamirinde Dikkat Edilecek Hususlar

Bulaşık makinesi servisi, bulaşık makinesinde oluşan her türlü arızanın çözümüne destek olup onarım hizmeti verir. Ancak bulaşık makinesi tamirinde ev sahibi bu servislerin yardım almak istemiyorsa kendi başına tamir yapabilmek için dikkat edeceği noktaları iyi bilmeli, hataya yer vermemelidir.

2 2

Bulaşık makineleri haznesine deterjan kapsülü konulup tuşuna basılacak kadar basit prensip ile çalışmakta olan beyaz eşyadır. Böyle basit bir prensip ile çalışmakta olan beyaz eşyanın herhangi bir arıza nedeniyle çalışmıyor olması ise oldukça zor bir durumdur. Bulaşık makinenizi tamir etmeye başlamadan önce olası hasar, garanti kapsamına çıkma ve sağlık kaybına neden olmamak adına mutlaka ilgili bir teknik servis firmasından destek alınmalıdır. Bir bulaşık makinesi tamirinde;

 • Şamandıranın hareket ettiğinden emin olunmalı
 • Bulaşık makinesinin takılı olduğu prize elektrik akımının gittiğinden emin olunmalı
 • Bulaşık makinesinin kapı contasının sağlam olduğundan emin olunmalı
 • Bulaşık makinesinin su tahliye bölümün temiz olduğundan emin olunmalı
 • Bulaşık makinesinin filtresinin temiz olduğundan emin olunmalı
 • Bulaşık makinesinin püskürtme sisteminin temiz olduğundan emin olunmalı
 • En son olarak bulaşık makinesinin vakfının doğru bir şekilde takılı olduğundan emin olunmalıdır.

Bulaşık Makinesi Servisi Tamir Fiyatları

Bulaşık makinesi servisi tamir fiyatları oluşan arızalara, değiştirilmesini gerektiren parçalara veya tamir türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bulaşık makinesi tamir ücreti ve işçilik bedeli burada belirtilmiştir. Bulaşık makinesinde oluşan arızaların onarımları ve işçilik bedelleri ortalama ücret ile gösterilmiştir. Bu nedenler fiyatlar da farklılık olabileceği gibi o hizmeti sonlandırmış da olabiliriz.

Bulaşık makinesi servisi tarafından belirlenen tamir ücretleri ile servis ücretleri, en düşük ve en yüksek olarak belirlenmiştir. Bazı markalar da bir yedek ücreti 100 TL iken, diğer bir marka da 1.200 TL olabilir. Bu nedenle fiyat aralığı yüksek gösterilmektedir. İşte bazı örnek bulaşık makinesi servis ücreti ve tamir fiyatları;

 • Bulaşık makinesi servis ücreti: 60 TL – 120 TL
 • Bulaşık makinesi temiz su hortumu bağlama ücreti: 150 TL – 300 TL
 • Bulaşık makinesi ana kart beyin tamiri: 400 TL – 2.200 TL
 • Bulaşık makinesi fıskiye pervane değişim ücreti: 250 TL – 400 TL
 • Bulaşık makinesi Motor değiştirme veya tamir ücreti: 300 TL – 2.100 TL
 • Bulaşık makinesi ısıtmıyor arızasının tamir ücreti: 250 TL – 400 TL
 • Bulaşık makinesi rezistans değişim ücreti: 220 TL – 450 TL
 • Bulaşık makinesi emniyet şamandıra değişim ücreti: 250 TL – 480 TL
Bulaşık Makinesi Servisi - Bulaşık Makinesi Servis Fiyatları
Bulaşık Makinesi Servisi – Bulaşık Makinesi Servis Fiyatlar

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makinesinde oluşan arızalar küçük gibi görünebilir. Yalnız bu arızaların hemen, hemen hepsinde de bulaşık makinesi tamircisi çağırmalısınız. Çünkü bulaşık makinesin de bulunan bazı parçaları tamir edebilmek için ilk önce arıza tespitini yapmanız gerekir. Bu da oldukça zor ve zahmetlidir. Bizler size destek olmak ve bulaşık makinesi tamiri için yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Her türlü bulaşık makinesi arıza ve tamiri için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bulaşık makinesi yapı itibariyle tamamen su ile çalışan ve içerisinde çok fazla elektronik alet bulunan ürünlerin başında gelir. Bu parçaların her biri çalışması için çok önemlidir. Bulaşık makinesi arıza verdiğinde ilk önce güvenlik önlemlerini almak ve sonrasında hızlı bir şekilde bulaşık makinesi servisini aramalısınız.

Eğer bir hata sonrası bulaşık makinesinde yanık konusunu duyarsanız hemen bu işlem için de bizleri arayabilirsiniz. Bulaşık makinesi tamir servisi çalışanlarımız size kısa süre de yardımcı olacak ve bulaşık makinesini bir iki gün içinde tamiri yapılıp teslim edilecektir.

En Hızlı Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Bazı bulaşık makinesi servisi ve tamir sektöründe yer alan firmalara baktığınız da, müşterilerine yardımcı olmak için hiç bir menfaat beklemeden var gücü ile çalıştıklarını görürsünüz. Bazen de tüm iyi ve güzel şeyleri hep bir yerde toplayan bulaşık makinesi tamir servisi ve buralar da çalışan çok profesyonel bir ekip ile de tanışmış olursunuz. işte bizler de bulaşık makinesi tamircisi olarak İstanbul’un en hızlı, en uygun tamir fiyatı veren ve orijinal yedek parça kullanan firmalardan biriyiz.

Bulaşık makinesi tamiri için en hızlı beyaz eşya teknik servis firmalarını bulmak için arkadaşlarınızın tavsiyeleri üzerine hareket etmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü daha önce tanımadığınız birilerini çağırmanız sizi biraz strese sokabilir. Bu nedenle her zaman için bulunduğunuz bölge de çalışmasalar bile en hızlı bulaşık makinesi tamir servisi firmasını bulmalısınız.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83