Hizmetler

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arıza mı yaptı? İyi bir çamaşır makinesi tamircisine mi ihtiyacınız var? Gelin Şirin beyaz eşya servisi dükkanına, çamaşır makinesi tamiri, bakımı, onarımı, arıza ve arıza tespitini hemen yapıp teslim edelim. Şirin Çamaşır makinesi servisi; Evinizde çamaşır makinesinde herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda arızanın giderilmesi için yerinde çamaşır makinesi tamiri hizmeti veren teknik servistir. Sizler de çamaşır makinesi tamircisi ile iletişime geçerek çamaşır makinesi arızasından anında kurtulabilirsiniz.

İstanbul çamaşır makinesi servisi diyor ki; gündelik hayatımızda bizlere oldukça kolaylık sağlayan beyaz eşya grubunun başında yer alır. Birbirinden farklı modele sahip olan çamaşır makinesi bazen çeşitli arızalara maruz kalır. Arızanın meydana gelmesi durumunda insanlar çamaşır makinesinin hizmet verdiği teknik servisten destek alırlar.

1
Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır makinenizin markasına ait olup olmaması fark etmeksizin; alanında uzman bir çamaşır makinesi teknik servisi ile iletişime geçerek makinenizin her türlü arızasının giderilmesi için hizmet alabilirsiniz. Çamaşır makinenizin arızası için destek almak istediğiniz teknik servis firmasının makinenizin her türlü arızası hakkında bilgi sahibi olmasına ve ilgili alanda uzman olmasına dikkat edilmelidir.

Şirin beyaz eşya servisi Çamaşır makinesi servisi ve teknik servis çalışanlarımızın her biri bütün çamaşır makinesi markalarını tamir etme yeteneğine sahip kişilerdir. Güvenle çamaşır makinesi arızası için arayabilir ve çamaşır makinesi tamircisi ile görüşebilirsiniz. çamaşır makinesi tamirinden anlamayan kişilerin uzman olmaması ve çamaşır makinesi tamirinden anlamaması durumunda çamaşır makineniz kullanılamayacak duruma gelir.

Bu nedenle çamaşır makineniz için teknik servis hizmeti almadan önce teknik servis firmasının verdiği hizmetleri ve uzmanlık alanlarını detaylı bir şekilde araştırmanız gerekir. Sizlere kaliteli ve profesyonel teknik servis hizmeti sunan bir firma ile iletişim kurmanız en doğru tercih olacaktır.

Çamaşır Makinesi Tamircisi İle Tanışın

Günlük hayatımızın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan çamaşır makinelerinin tamirini yaptırmak için güvenebileceğinizi beyaz eşya tamircileri ile çalışmalısınız. Çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi beyaz eşyalar arasında en değerli ürünlerin başında gelmektedir. İşte bu nedenle çamaşır makinesi tamircisi ihtiyaçlarınızı doğrudan tanıdığınız ya da en çok tavsiye edilen beyaz eşya tamircilerinden seçmelisiniz. Şirin beyaz eşya servisi de çamaşır makinesi tamircisi denildiğinde ilk önce akla gelen teknik servisler arasındadır.

Çamaşır makinesi tamiri diğer ürünlerin tamirinden çok daha teferruatlı ve onlarca arızası olan cihazlardır. Böyle donanımlı ürünlerin tamirlerini de yapmak için gerçek anlamda uzun yıllardır çamaşır makinesi çamaşır makinesi servisinde çamaşır makinesi tamircisi olarak çalışmak gerekmektedir.

Beyaz eşya tamircisi ve teknik servis çalışanlarımızın hepsi de çamaşır makinesi arızası, bakımı, tamiri, onarımı, bakımı ve yedek parça tamirinden çok iyi anlayan değerli ustalardır. Sizler de çamaşır makinesi tamircileri arasında en iyi çamaşır makinesi tamircisini arıyorsanız, tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Şimdi gelin beyazeşyatamircisi.net merkez şubesine, çamaşır makinesi tamirini hemen yaptırmanın ayrıcalığını yaşayın.

Çamaşır Makinesi Servisine Hangi Durumlarda Başvurulur?

Çamaşır makinesi servisi alanında uzman olduğu arızaları gidererek makinenizi size çalışan bir beyaz eşya olarak tekrardan sunmaya yarayan bir teknik servis hizmetidir. Çamaşır makinesi her evde mutlaka yer alan en önemli beyaz eşyalar arasında yer alır.

3
Çamaşır Makinesi Servisi – Çamaşır Makinesi Bakımı

Her beyaz eşya gibi çamaşır makinesi de belli bir süre sonra çeşitli arızalara maruz kalır. Böyle bir durumda çamaşır makinesi tamiri için beyaz eşya servisine başvurmanız gerekir. Çamaşır makinesi servisine başvurmanızı gerektiren belli başlı arızalar ise şu şekildedir;

 • Çamaşır makinesi dolum haznesine su alma konusunda arıza veriyorsa
 • Çamaşır makinesi dolum haznesinden aldığı suyu boşaltırken arıza veriyorsa
 • Çamaşır makinesi çalışma esnasında çok fazla ses çıkarıyorsa
 • Çamaşır makinesinin deterjan haznesi deterjan alırken arıza veriyorsa
 • Çamaşır makinesinin deterjan haznesi çalışma esnasında taşıyorsa
 • Çamaşır makinesi sıkma işlemi esnasında arıza veriyorsa
 • Çamaşır makinesinin fişi prize takılı olduğu halde makine çalışmıyorsa
 • Çamaşır makinesinin kazanı dönme esnasında arıza veriyorsa

Hizmet Verdiğimiz Çamaşır Makinesi Markaları

arcelik
Arçelik Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

beko
Beko Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

aeg
AEG Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

altus
Altus Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

ariston
Ariston Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

bosch
Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

Elektrolux Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

hoover
Hoover Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

hotpoint
Hotpoint Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

lg
LG Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

profilo
Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

regal
Regal Çamaşır Makinesi Tamircisi

0212 812 12 83

samsung
Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

seg
SEG Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

siemens
Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

vestel
Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

0212 812 12 83

Çamaşır Makinesi Tamirinde Hangi Hususlar Dikkate Alınmalı?

Çamaşır makinesi tamiri makinede oluşan çeşitli arıza durumunda teknik servis firması tarafından verilen çamaşır makinesi tamir hizmetidir. Çamaşır makinesine yapılan bazı temizleme ve bakım yöntemleri çamaşır makinenizin ömrünü daha fazla uzatarak makinenin çamaşır yıkama performansına da oldukça yüksek katkı sağlar.

Çamaşır Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makineleri genel olarak %70 oranı civarında güç sarf ederler. Bu nedenle makinenin su ve güç tasarrufu yapması adına çamaşır makinenizin tamamen doluyken çalıştırılması gerekir. Ayrıca çamaşır makinenizi yerleştirdiğiniz zeminin düz ve ıslak fayans zemin olmasına özen gösterilmelidir. Eğer çamaşır makinenizin etrafında bazı eşyalar bulunuyorsa bu eşyalar ile çamaşır makineniz arasında makinenin çalışma esnasında eşyalara çarparak zarar görmemesi için boşluk bırakılması gerekir.

Çamaşır makinenizin kurulu olarak bulunduğu su gelen hortumun da tıkalı olmadığından emin olmanız gerekir. Son olarak çamaşır makinenizin kurulumunu mutlaka bir teknik servis firmasından destek alarak yapmanız gerekir. Bu sayede çamaşır makineniz hem verimli bir şekilde çalışacak hem de makinenizin ömrünü uzatmış olacaksınız.

Çamaşır Makinesi Tamir Fiyatları

Çamaşır makinesi tamir ücretlerini mi merak ediyorsunuz? Çamaşır makinesi tamiri için her hangi bir firmayı çağıracaksınız ve değişecek parçanın na kadar olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz? Hemen size çamaşır makinesi servisi tarafından hazırlanan fiyat listesini sunmak istiyorum.

Çamaşır makinesi tamir ücretleri çamaşır makinesi markası, modeli, kaç kg olduğu, ilçe mahalle ve birden başka arızasının olup olmadığına göre değişmektedir. İşte size bazı çamaşır makinesi tamir fiyatları;

 1. Çamaşır makinesi amortisör değiştirme ücreti: 300 TL – 700 TL
 2. Çamaşır makinesi kazan tamir ücreti: 800 TL – 2.250 TL
 3. Çamaşır makinesi pompa motor değiştirme ücreti: 400 TL – 900 TL
 4. Çamaşır makinesi kapı kilidi değişim ücreti: 250 TL – 850 TL
 5. Çamaşır makinesi kapı mandalı kulpu değiştirme fiyatı: 150 TL – 600 TL
 6. Çamaşır makinesi kazan lastiği körük değişim ücreti: 380 TL – 1.400 TL
 7. Çamaşır makinesi motor tamiri / değiştirme ücreti: 500 TL – 1.450 TL
 8. Çamaşır makinesi motor kayışı değiştirme ücreti: 280 TL TL – 470 TL
 9. Çamaşır makinesi ana kart beyin tamir ücreti: 500 TL – 1.650 TL
 10. Çamaşır makinesi ventil değişim fiyatı: 250 TL – 1400 TL
 11. Çamaşır makinesi rezistans değişimi: 300 TL – 850 TL
 12. Çamaşır makinesi atık su tahliye hortumu değişimi: 240 TL – 450 TL
 13. Çamaşır makinesi açma kapatma düğmesi değişimi / tamir ücreti: 190 TL – 500 TL
 14. Çamaşır makinesi ön kapak tamir ve değişim ücreti: 400 TL – 1.600 TL
 15. Çamaşır makinesi düşen kazan tamir fiyatı: 1.200 TL – 2.250 TL
 16. Çamaşır makinesi rulman, keçe, bilye değiştirme ücreti: 1.100 TL 2.100 TL
 17. Çamaşır makinesi ön duvar / sac değiştirme ücreti: 420 TL – 1.800 TL
 18. Çamaşır makinesi başlat tuşu tamir ücreti: 250 TL – 1.200 TL
2 1
Çamaşır Makinesi Teknik Servis Fiyatları

Diğer bir yöntem olarak ise çamaşır makinesi teknik servis firmaları telefon üzerinden de arıza tespit hizmeti verirler. Ancak çamaşır makinenizin arızasının doğru bir şekilde tespitinin yapılıp ardından sağlıklı bir şekilde arızasının onarılıp makinenizin size çalışır bir şekilde teslim edilebilmesi için teknik servis firması ile yüz yüze görüşülüp destek alınmasında büyük fayda vardır.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83