Servis Bölgeleri

Çırpıcı Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınız mı bozuldu? Çırpıcı Mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren teknik servis dükkanlarını mı arıyorsunuz? Bizler Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya servisi olarak hizmet veren işletmelerden biriyiz. Dilerseniz size hızlı ve uygun fiyata beyaz eşya tamiri konusunda hizmet verebiliriz.

Bizlerden haftanın 7 günü boyunca hizmet alabileceğiniz gibi, dilediğiniz bir gün içerisinde randevu alabiliyorsunuz. Bizler her marka beyaz eşya tamirini yapan ve bu konuda oldukça deneyimli olan servislerden biriyiz. Eğer siz de beyaz eşya arızası için Çırpıcı beyaz eşya tamircisi ile görüşmek isterseniz hemen 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

Çırpıcı Mah. Beyaz Eşya Tamiri

Çırpıcı Mahallesi Zeytinburnu ilçesinde olup aynı zaman da Sümer Mahallesi ile Telsiz Mahallesine komşu olan bir Zeytinburnu ilçesidir. Burada her sektörden dükkan işleten esnafları bulmanız mümkün. Yalnız uzun yıllardır takip ettiğimiz kadarıyla burada beyaz eşya teknik servis eksikliğini fark ettik.

Bu durumda bizler Esenler ve Bağcılar bölgesinde de hizmet verdiğimiz için aynı şekilde bulunduğumuz mahalle de yani çırpıcı mahallesinde de Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya tamiri konusunda oldukça deneyimli olan ustalarımız ile birlikte tamir dükkanını açtık. Bu sayede Çırpıcı Mahallesinde oturan kişilerin farklı uzak bir yere gitmelerinin önüne geçerek daha ekonomik ve hızlı beyaz eşya tamir hizmetini sunmanın önünü açtık.

Çırpıcı Beyaz Eşya Tamircisi İle Verilen Hizmetler

Çamaşır makinesi tamiri: Çamaşır makinesi arızası ile karşılaştığınız da hemen Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya servisinden randevu alabilirsiniz. Çamaşır makinesi tamiri ve bakımı için hemen 0212 812 12 83‘ü arayabilirsiniz.

Buzdolabı tamiri: Buzdolabı sorunlarını hemen gidermek mi istiyorsunuz? Beyaz eşya arızasına çözüm bulmak için Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya tamiri ve buzdolabı arızaları konusunda deneyimli olan çalışanlarımızı arayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamiri: Bulaşık makinesi de zaman içerisinde arızalanabilir. Bu arızaların önüne geçmek için bakım yapmalı ve tamiri iyi bir teknik servine yaptırmalısınız. Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya servisi için bizden personel talep edebilirsiniz.

Fırın tamiri: Fırın arızası genellikle rezistans tamiri ile sonuçlanır. Bu da en uygun ve en hızlı beyaz eşya tamiri ile fırın tamir ustasını Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya servisinde bulabilirsiniz.

Derin dondurucu tamiri: Derin dondurucu tamiri içinde hizmet veren ustalarımıza 0212 812 12 83 numarasından ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız size hizmet vermekten büyük keyif ve mutluluk duyacaklardır.

Çırpıcı Beyaz Eşya Servis İletişim Bilgileri

Bir teknik servisten ne beklersiniz? Yakın olmasını mı? Ya da uygun servis ücretlerinin olmasını mı? İşte Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya servisinde bunların hepsi var. Hemen bize ulaşarak size en yakın beyaz eşya tamir ustası ile görüşebilir ve uygun fiyata beyaz eşya tamirini yaptırabilirsiniz. İşte Çırpıcı Mahallesi beyaz eşya servisinin iletişim bilgileri;

TELEFON: 0212 812 12 83

ADRES: Çırpıcı Mahallesi, 56/4 Sokak, No: 4 Zeytinburnu İstanbul

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83