Servis Bölgeleri

Dikilitaş Beyaz Eşya Tamircisi

Beşiktaş Dikilitaş Mahallesinde beyaz eşya tamirini yapan teknik servis dükkanlarından biriyiz. Dikilitaş beyaz eşya tamircisi ismimiz ile Beşiktaş ve özellikle Dikilitaş Mahallesi beyaz eşya servisi ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel servis sunuyoruz.

Beşiktaş’ta ve özellikle Dikilitaş Mahallesinde beyaz eşya tamircileri ve elektronik tamircilerine rastlamak biraz zordur. Çünkü buralar da dükkan kiraların fazla olması nedeniyle beyaz eşya tamiri ile uğraşan kişilerin farklı bölgeler de hizmet verdiklerini gözlemlemekteyiz. Bizler ise Dikilitaş beyaz eşya tamiri ve yedek parça ihtiyacı, bakımı, arızası, arıza tespiti ve montajı için Dikilitaş’ta hizmet vermeye gayrete diyoruz.

Sizler de buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri ve diğer ürünlerin tamirini yaptırmak için 0212 812 12 83 numaralı telefonu arayınız.

En Yakın Beyaz Eşya Servisi Dikitaş

Firmamız beyaz eşya teknik servis sektörüne ilk olarak Beşiktaş beyaz eşya servisi isminde dükkanı Beşiktaş’ta açtı. Sonrasında Yeşilpınar, Alibeyköy, Kayaşehir, Başakşehir ve Bakırköy olmak üzere birden fazla dükkan açtık. Şimdi ise Dikilitaş beyaz eşya tamircisi ile Dikilitaş Mahallesi beyaz eşya servisi ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sizler Dikilitaş beyaz eşya tamiri için bize ulaştığınız da size en yakın beyaz eşya servis dükkanımız hangisi ise o gelecektir. Bulunduğunuz bölge de beyaz eşya tamircilerini bulamadığınız da hemen internet üzerinden Şirin beyaz eşya servisi diye arama yapmanız ya da Dikilitaş beyaz eşya servisi olarak da servisleri aramanız ile de bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Dikilitaş Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi Dikilitaş bölgesinde sıklıkla faaliyetlerine devam teknik servis dükkanlarından biriyiz. Uzun yıllardır Dikilitaş Mahallesinde ikamet ettiğimiz dolayı burada bize yakın bir yerde Dikilitaş Mahallesi beyaz eşya servisi ile teknik servis dükkanı açmayı uygun gördük. Bu sayede hem müşterilerimize daha yakın olacak hem de bulunduğumuz mahalleye teknik servis hizmeti vereyi daha uygun bulduk.

Yerimiz Dikilitaş bölgesinde olduğu için bizden randevu aldıktan hemen sonra çok kısa süre içerisinde verdiğiniz adrese gelebiliriz. Dükkan ismimiz Dikilitaş Beyaz Eşya Tamircisi olarak geçmektedir. Günlerce teknik servis beklemek zorunda kalmamak için Dikilitaş beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Uzak ilçelerden gelecek olan beyaz eşya servislerinin hemen size ulaşması oldukça zor olabilir. İşte bu nedenle Dikilitaş Mahallesi beyaz eşya servisi ile çok daha hızlı hizmet alacağınızın müjdesini vermek istiyorum.

Hizmetlerimizin Bazıları

  • Buzdolabı servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Fırın servisi
  • Ankastre fırın servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Kurutma makinesi servisi

SIK SORULAN SORULAR

Beyaz eşya tamirine garanti veriyor musunuz?

Dikilitaş beyaz eşya servisinde yapılan tamirlerin büyük bir bölümü garanti altındadır. Garanti süresi 3 ve ay olarak değişmektedir. Müşteri hatasından kaynaklanan arızaların dışında işçilik garantisi ve yedek parça garantisi neredeyse bir çok ürün ve tamir de mevcuttur.

Dikilitaş beyaz eşya servis telefon numarası nedir?

Dikilitaş beyaz eşya tamircisine ulaşmak için 0212 812 12 83‘ü arayıp randevu alabilirsiniz. Ayrıca acil olan konular içinde arayıp teknik destek alabilir ve sonrasında eğer uygun görülürse kayıt oluşturabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83