Servis Bölgeleri

Esenler Beyaz Eşya Tamircisi

Esenler beyaz eşya tamircisi; Esenler beyaz eşya servisi adı altında hizmet veren teknik servis firmalarından biridir. Burada her türlü beyaz eşya tamirleri yapılırken yedek parça ihtiyacının karşılanması, beyaz eşya bakımı, onarımı, arıza tespiti, beyaz eşyaların montaj edilmesi ve diğer kurumlar için kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Sizlerde Esenler beyaz eşya servisi ile çalışıp uygun fiyata beyaz eşya tamirlerini yaptırmak isterseniz teknik servis dükkanımıza sizleri de bekliyoruz.

Esenler beyaz eşya servisinde aynı gün içerisinde buzdolabı Tamircisi, çamaşır makinesi tamircisi, bulaşık makinesi servisi, fırın servisi, elektrik süpürgesi servisi, kurutma makinesi servisi ve çamaşır kurutma makinesi servisi için arayıp hizmet alabilirsiniz.

Esenler beyaz eşya teknik servisi

Esenler’de en yakın beyaz eşya servisine ulaşım beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek istemez misiniz? Esenler beyaz eşya teknik servisi ile sorunlarınızın karşılanması için büyük bir dikkat ile hiçbir servis kaydını bile atlamadan hızlı bir şekilde verilen adrese gitmekteyiz. Burada beyaz eşya arızası ile karşılaştığımız bütün sorunların üstesinden gelmek için profesyonel beyaz eşya tamircileri ile çalışıyoruz.

Yanımızda getirdiğimiz beyaz eşya yedek parçaları ile beyaz eşya tamirlerini artık çok kısa sürede halledebiliyoruz. Haftanın yedi günü ve çok kısa süre teknik servis süremiz ile Esenler beyaz eşya tamircisi olarak beyaz eşya servisinde bir Numara olma yolunda hızla ilerlediğimizi ifade etmek istiyorum.

Esenler beyaz eşya tamiri

Esenler beyaz eşya tamiri, beyaz eşya arızası ve beyaz eşya montajı ile ilgili birilerinden hizmet mi almak istiyorsunuz. Daha önce çalışıp fakat memnun olmadığınız beyaz eşya tamircisi mi var? O zaman beyaz eşya teknik servis tavsiyesi de alabileceğiniz birileri de yoksa o zaman sizleri Esenler beyaz eşya servisine bekliyoruz. Esenler beyaz eşya tamircisi tarafından verilen hizmetlerin tamamını garanti altına alındığını ve yapılan işleme göre faturanın da kesildiğini bile etmek istiyoruz.

Esenler beyaz eşya tamiri
Esenler beyaz eşya tamiri

Herhangi bir aksaklık da beyaz eşya tamirini acaba ne zaman yaptırdım diye düşünmenize de hiç gerek yok. Yapılan işlerimiz tamamı bizim tarafımızdan kayıt altına alınmaktadır. Sadece telefon numaramızdan bizlere ayırıp arayıp ne zaman sizin eve geldiğimizi sorabilir ve size verilen garanti süresini de sorgulayabilirsiniz. Esenler beyaz eşya servisi ve Esenler beyaz eşya tamiri adı altında sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Esenler beyaz eşya yetkili Servisi

Beyaz eşya yetkili servislerini evinize çağırıp beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırıyor musunuz? Yetkili servisler genelde garanti süresi kapsamında kalmaktadır. Esenler beyaz eşya yetkili servisi tarafından yapılan tamirlerin ücretsiz olarak onarıldığını biliyor muydunuz? Almış olduğunuz ürünlerin hepsi de 2,3 ya da beş yıllığına yetkili servis garantisi altındadır. Sizlerde bu süre içerisinde Esenler yetkili beyaz eşya servisine giderek beyaz eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bizler Esenler yetkili beyaz eşya servisi firması değiliz. Hiçbir firmanın yetkili Servisi değiliz. biz de Esenler özel beyaz eşya servisi ismi ile hizmet veriyoruz. sizde garantisi olmayan beyaz eşya lazım tamir ettirmek isterseniz Esenler beyaz eşya tamircisi ile çalışıp beyaz eşya onarımını gerçekleştirebilirsiniz

Esenler beyaz eşya bakım ve onarımı

Esenler beyaz eşya tamircisi diyor ki; Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırınlar ortalama 8 ile 10 yıl arasında arıza vermektedir. Bu süre içerisinde arızalı beyaz eşya yedek parçasını mutlaka değiştirmeniz gerekmektedir. Beyaz eşya tamirini yapan kimsenin beyaz eşyayı tamamen kontrol edip arızalı olabilecek yani sizde sorun çıkabilecek başka parçanın da olup olmadığını yoklaması gerekir.

Bizler Esenler beyaz eşya tamircisi olarak Esenler beyaz eşya bakımı ve onarımını da büyük bir dikkatle yapıyoruz. Bakıma muhtaç olan parçaların mutlaka değiştirilmesi ya da değiştirmeden önce daha uzun Ömürlü olabilmesi için bakım yapılması gerekmektedir. Bunların da yapılması sadece değişim ile değil bazen küçük bir dokunuş ile de daha sağlam hale getirilebilir. Esenler beyaz eşya servisine gelip beyaz eşya bakımı, onarımı ve tamir ne de kısa sürede yaptıra biliyorsunuz.

Esenler beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

Buzdolabı servisi
Buzdolabı servisi
Çamaşır makinesi servisi
Çamaşır makinesi servisi
Bulaşık makinesi servisi
Bulaşık makinesi servisi
Kurutma makinesi servisi
Kurutma makinesi servisi
Fırın servisi
Fırın servisi
Elektrik süpürgesi servisi
Elektrik süpürgesi servisi

Esenler beyaz eşya servis ücreti

Esenler beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanında, beyaz eşya servis ücreti alınmaktadır. Servis ücretleri her zaman alınmaz. Teknisyen arkadaşlarımızın arızayı tespit edip size sorunu söylediklerinde arızanın onarılması için istekte bulunduğunuz da sizden beyaz eşya servis ücreti alınmaz. Beyaz eşya tamirinin yapılmasını başka bir güne bırakmanız ya da yaptırmamanız karşısında sizden Esenler beyaz eşya servisi tarafından küçük bir servis ücreti alınır. Bu da güncel olarak şu an için 80 TL ile 150 TL arasıdır.

Esenler en hızlı beyaz eşya tamircisi

Esenler beyaz eşya servisi
Esenler beyaz eşya servisi

Bazı şeyleri çok iyi yaptınız kadar çok hızlı da olmanız gerekir. Çünkü beyaz ışık arızası karşısında her müşteri yeteri kadar sabırlı olmayabilir. Bizler de bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı Esenler’de en hızlı beyaz eşya tamir hizmeti sunan teknik servis firmasıyız. Esenler beyaz eşya tamircisi ile arızalı beyaz eşyalarınızı hazır bir şekilde yaptırmak için randevu almanız yeterli olacaktır. Haftanın yedi günü ve uzun mesai saatleri içerisinde bizleri kolaylıkla arayıp bilgi ve randevu alabiliyorsunuz.

Sizde hemen Esenler beyaz eşya teknik servisini arayın hızlı bir şekilde çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, elektrik süpürge tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve çamaşır kurutma makinesi tamir mi hemen yaptırabilirsiniz.

Dilerseniz Esenlere yakın olan diğer şubelerimizden de hizmet alabilirsiniz. Sultangazi beyaz eşya servisi ve Küçükköy beyaz eşya servisi de aynı şekilde size hızlı hizmet verebilmektedir.

Uygun fiyatlı beyaz eşya servis hizmeti

Esenler beyaz eşya servisi uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamirlerini yapmaya devam ediyor. Bir çok şeye zam gelmesi ile birlikte beyaz yatağı tamir ücretleri ile ücretleri de zamlanmaya başladı. Bu durumdan olumsuz etkilenen biz beyaz eşya tamircileri ve müşteriler bulunmaktadır.

Bizler Esenler beyaz eşya servisi olarak çok fazla zam yapmamaya özen gösteriyor ve buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri ve diğer ürünlerin tamirlerini uygun fiyata yapmaya gayret ediyoruz. Beyaz eşyalarınızda bazı büyük sorunlar meydana gelmiş olabilir. Bunların çözümüne ulaşmak için uygun fiyata yapabilecek bir Esenler beyaz eşya tamircisi arıyorsanız, Esenler beyaz eşya servisinde sizleri de bekliyoruz. Başka yerden fiyat aldıysanız lütfen bizden de fiyat alıp ona göre değerlendirmenizi yapmanızı rica ediyorum.

Esenler beyaz eşya servisine sık sorulan sorular

Esenler beyaz eşya servisinde tamir edilen ürünlere garanti veriyor musunuz?

Firmamız tarafından yapılan her tamir işlemi Esenler tamircisi garantisi altındadır. Verilen garanti süresi takılan parçaya göre değişmektedir. Bazı parçaların hiç garantisi yoktur. Bazı beyaz eşya parçaları ise üç ay, altı ay, dokuz ay ve 12 ay garantilidir.

Esenler beyaz eşya yetkili Servisi misiniz?

Hayır. Biz de hiçbir markanın yetkili Servisi değiliz. Esenler beyaz dışı tamiri, bakımı ve onarımlarını yapan Esenler Özel beyaz eşya teknik servisiz.

Evlere beyaz eşya servis hizmetiniz var mı?

Esenler’de bulunan bütün Esenler mahallelerine iş ve evlere özel teknik servis hizmeti sunuyoruz. Yerinde servis hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizi arayınız.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83