Servis Bölgeleri

Fulya Beyaz Eşya Servisi

Fulya Mahallesinde oturanlar da artık Fulya beyaz eşya servisi ile görüşerek beyaz eşya tamiri için randevu alabilirler. Şişli de Mecidiyeköy de şubeleri bulunan şirin beyaz eşya servisine sizler de gelerek teknik servis kaydını rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Şişli Fulya Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, derin dondurucu tamiri ve kurutma makinesi tamirini yaptırabileceksiniz. Üstelik çok uygun fiyata ve garantili hizmet anlayışıyla. Fulya beyaz eşya tamircisine 0212 812 12 83 numarasından ulaşabilirsiniz.

Şişli Fulya Mahallesi Beyaz Eşya Tamir Servisi

Eskiden beyaz eşya tamirini yaptırmak için günlerce Fulya da beyaz eşya tamirini yapan yerleri aramak zorunda kalırdık. Teknolojinin çoğalması, yetkili servislerin garanti sürelerinden sonra detaylı bir şekilde hizmet verememesi ve özel beyaz eşya tamircilerinin çoğalması ile Fulya beyaz eşya servisi ile diğer işletmelere ulaşabiliyorsunuz.

Fulya beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızın her biri Fulya Mahallesinde ikamet etmesi ile sabah erken saatlerden geç saatlere kadar hizmet vermeye başladık. Akşam geç saatler de bile bizi arayıp randevu almak istediğiniz de, Fulya beyaz eşya tamiri için size yardımcı olabiliriz. Fulya beyaz eşya servisine ulaşmak ve randevu almak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

Fulya Teknik Serviste Verilen Hizmetler

Şişli Fulya Mahallesinde bir kaç tane beyaz eşya tamircisi bulunmakta. Bu tamircilerin bazıları sadece çamaşır makinesi tamiri ve bulaşık makinesi tamirini yaparken, diğerlerinin de sadece elektrikli ev aletlerini tamirini yaptığını görmekteyiz. Fulya beyaz eşya servisi ise evler de kullanılan bütün beyaz eşyaların tamirini yapan özel beyaz eşya servisidir.

İşte Fulya beyaz eşya tamircisinin verdiği hizmetler;

  • Çamaşır makinesi tamiri

Çamaşır makinesi tamiri için Fulya beyaz eşya servisi ile görüşüp kolayca randevu alabilirsiniz. Fulya çamaşır makinesi servisi size hızlı ve güvenilir hizmetler sunabilir. Sizler de çamaşır makinesi arızasını tamir ettirme, arıza tespitini yaptırma, çamaşır makinesi montajını yaptırma ve diğer işlemleriniz için Fulya beyaz eşya tamircisi ile görüşebilirsiniz.

  • Bulaşık makinesi tamiri

Bulaşık makinesi kullanımı ile su ve deterjan tasarrufunda bulunabilir ve bu sayede bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. Fulya beyaz eşya servisi bulaşık makinesi tamiri için size yardımcı olan teknik servislerin başında gelmektedir. Fulya beyaz eşya teknik servis telefonlarımızı aradığınız da, bulaşık makinesi arızasını tamir ettirebilir, arıza tespiti yaptırabilir, onarımını gerçekleştirebilir ve montaj işlemleri için size yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Fulya bulaşık makinesi servisine ulaşmak için, 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

  • Buzdolabı tamiri

Buzdolabın arızaları da tıpkı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ciddiye alınması gereken problemlerdir. Buzdolabı tamirini yaptırmak için Fulya Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile görüşmeler sağlayarak beyaz eşya arızasını kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Fulya beyaz eşya tamiri için bize hızlıca ulaşabilir ve teknik servis çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

  • Fırın tamiri

Fulya da fırın tamirini yapan beyaz eşya servislerini mi arıyorsunuz? Fırın tamiri ve diğer hizmetlerimiz için Fulya beyaz eşya servisi ile görüşerek kısa süre de bu işlemleri uygulayabilirsiniz. Fulya beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızın her biri fırın tamiri konusunda uzman olduğumuzdan dolayı fırın arızasını tamir ettirmek için size yardımcı olabiliriz. Fulya beyaz eşya servisinden randevu almak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

  • Derin dondurucu tamiri

Derin dondurucu her evde olmayan ama aslında çok fazla lazım olabilecek soğutucu ürünlerindendir. Birçok müşterimiz buzdolabının yanında derin dondurucu da kullanır. İşte bu nedenle Fulya beyaz eşya servisi buzdolabı tamirinin yanında bir de derin dondurucu tamirini de yapmaktadır. Fulya derin dondurucu servisi çalışanlarımız ile görüşmek ve teknik servis kaydı oluşturmak için lütfen bizleri arayınız.

  • Kurutma makinesi tamiri

Bazı çamaşır makinelerinde kurutma özelliği olsa da, birçok kişi ayrı olarak kurutma makinesini kullanmaktan yana. Kurutma makinesi de tıpkı diğer beyaz eşyalar gibi bakıma muhtaç olduklarından dolayı, kurutma makinesi tamir ve onarımını yaptırmanız gerekmektedir. Özellikle bakım yapılmayan kurutma makinesi çamaşırları kurutmayabilir. Bu nedenle Fulya beyaz eşya servisi size kurutma makinesi tamiri için yardımcı olabilir.

Nasıl Ulaşırım?

Fulya beyaz eşya servisinden randevu almak için bizleri telefon ile arayabilir ya da Fulya Mahallesinde ki teknik servis dükkanımıza gelerek servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşya tamirini yaptırmak için Fulya beyaz eşya servisinin 0212 812 12 83 telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca Fulya Mahallesi, Filiz Sokak, No:89B Şişli – İstanbul adresinden de teknik servis kaydını oluşturabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83