Servis Bölgeleri

Güngören Beyaz Eşya Tamircisi

Güngören beyaz eşya tamircisi; Güngören’de, Güneşli ve hatta Bağcılar bölgesinde oldukça tanınan beyaz eşya teknik servisidir. Güngören beyaz eşya servisinde beyaz eşya tamiri, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, kurutmalı çamaşır makinesi tamiri ile çamaşır kurutma makinesi tamirleri yapılmaktadır.

Güngören beyaz eşya servisi ile beyaz eşyalarınızı tamir ettirecek ve artı olarak size garanti de verilecektir. Bu garanti süresi içerisinde yapılan işçilik hataları ve kullanılan yedek parça olan arızaları için bizleri yeniden arayıp ücretsiz servis ve onarım talebinde buluna bileceksiniz. Güngören beyaz eşya tamiri ve arızası için bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Güngören beyaz eşya tamiri

Güngören eski yerleşim yerlerinden biri ve İstanbul’un en popüler olan ilkelerinden biridir. Buralarda beyaz eşya tamircisine rastlamanız biraz zor olsa da bizler şirin beyaz eşya servisi olarak Güngören’de beyaz eşya tamir Servisi dükkanını kurduk. Güngören beyaz eşya tamiri, bakımı, arıza tespiti, yedek parça Tedariğini ve daha bir çok işlemleri için bizleri kolaylıkla arayıp randevu alabiliyorsunuz.

Güngören beyaz eşya tamircisi ve onarımlarını dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Çok ciddi bir iş olduğundan dolayı işe ve değiştirdiğimiz parçalar da son derece dikkat ediyoruz. Sizlerde buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve fırın tamiri için Güngören beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçerek Kamillerini yaptırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Buzdolabı servisi
 • Çamaşır makinesi servisi
 • Bulaşık makinesi servisi
 • Kurutma makinesi servisi
 • Kurutmalı çamaşır makinesi servisi
 • Ankastre & Fırın servisi

Güngören beyaz eşya teknik servisi

Güngören Beyaz Eşya Servisi
Güngören Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar evimizin vazgeçilmezleri olduğundan dolayı bu beyaz dışarı tamir ettirmek için de özel bir beyaz eşya tamircisine ihtiyacınız olacaktır. Sizin için değerli olan bazı şeyleri güveninden emin olmadığınız kişiye emanet edemezsiniz. Beyaz eşyalar da siz ve eviniz çok değerli olduğundan dolayı tamirlerini yaptırmak yaptırılması için önemli birileri ile çalışmanız gerekmektedir.

Güngören beyaz eşya servisi beyaz eşya tamirlerini yıllardır bu işi yapmakta olan profesyonel beyaz eşya teknik servis personellerini yaptırmaktadır. Güngören beyaz eşya teknik servisi bünyesinde çalıştırmış olduğu birbirinden değerli ve deneyimli ile birlikte sizin için değerli olan beyaz eşyalarınızı yetkili servis edasıyla tamir etmektedir. Güngören beyaz eşya teknik servisi size beyaz Eşyalarınızın yardım etmektedir.

Güngören beyaz eşya arıza ve arıza tespiti

Beyaz eşyaların bazı arızaları çok büyük maliyetler ile giderilmektedir. Güngören beyaz eşya tamircisi de bu arızaların tamir edilmesi için uygun fiyatlar ile size hizmet veren özel kuruluşlardandır. Güngören beyaz eşya teknik servisi ile beyaz eşya arıza, onarımı ve bakımını yaptırırken veya dışı arıza tespitlerinin de büyük bir dikkatle yapıyoruz. Güngören beyaz eşya tamircisi arıza tespiti için göndermiş olduğu ekibinin firmada çalışan En değerli ve güvenlik ekibinden oluşmaktadır.

Çünkü beyaz dışı arıza tespiti onarım kadar. Yanlış arıza tespitini yapılması sonucunda müşterinin kullanmış olduğu beyaz eşyalarını yani buzdolabı, Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutma özelliği olan çamaşır makinesi ve fırınlarına hiç yaptırmayıp yenisini de alma ihtimali oldukça yüksektir. Müşterisini kandırmadan ve büyük bir dikkatle titizlikle arıza tespitini yapılması için mutlaka Güngören beyaz eşya tamircisi ile çalışmanızı önemle rica ediyoruz. Güngören beyaz eşya servisi arıza tespiti ve tamiri ile ilgili profesyonel bir firma olduğunu açıklamak istiyoruz.

Hizmet verilen Güngören Mahalleleri

 • ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN
 • AKINCILAR MAHALLESİ
 • GENÇOSMAN MAHALLESİ
 • GÜNEŞTEPE MAHALLESİ
 • GÜVEN MAHALLESİ
 • HAZNEDAR MAHALLESİ
 • MAREŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ
 • MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ
 • SANAYİ MAHALLESİ
 • TOZKOPARAN MAHALLESİ

Güngören en yakın beyaz eşya servisi

Güngören beyaz eşya servisi Güngören ilçesinde iki farklı noktada teknik servis hizmeti vermektedir. Artı olarak üç farklı teknik servis aracımız ile de beyaz eşya tamirlerini yerinde tamir imkanları ile tamir ediyoruz. Güngör’ün beyaz eşya tamircisi Güngören’de en yakın beyaz eşya teknik servisi olarak anılmaktadır.

Güngören Beyaz Eşya Teknik Servisi
Güngören Beyaz Eşya Teknik Servisi

Güngören’in neresinde olursanız olun beyaz eşya servis ihtiyaçlarınızı bizimle karşılamak için telefon Numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Teknik servis departmanımızın tam donanımlı hizmet verdiğinden dolayı Güngören en yakın beyaz eşya servisi konumundayız. Sizlerde Güngören’de size yakın birini arıyorsanız yarar var.

İşçilik ve yedek parça garantisi sunuyoruz

Beyaz eşyalarınız arızalandığında çağırdınız kişilerin size garanti vermesini istiyor musunuz? Güngören beyaz eşya tamircisi onarımı gerçekleştirdi beyaz eşyalara işçilik ve yedek parça garantisi de vermektedir. Beyaz eşyaların onarımı sırasında meydana gelebilecek yedek parça hatalarına karşı sizleri koruma altına alıyoruz. Size vermiş olduğu garanti süresi boyunca ücretsiz hizmet sağlamaktadır.

Evinize gelip teknik bakım ve onarımlarını gerçekleştirdiğinde verilecek garanti süresini de onları sorup öğrenebilirsiniz. Bazı işlemler garanti kapsamında olup maalesef garanti verilmemektedir. Bundan dolayı garanti ile ilgili işlemlerinizi teknisyenlerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Sizler de Güngören beyaz eşya tamircisi, tamiri, arıza tespiti, onarımı ve montajı için Güngören beyaz eşya teknik servisi ile görüşerek bütün işlemleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca Alibeyköy beyaz eşya servisi, Yeşilpınar beyaz eşya servisi ya da Esenler beyaz eşya servisi için bize hemen ulaşıp tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83