Servis Bölgeleri

Güvercintepe Beyaz Eşya Tamircisi

Güvercintepe beyaz eşya tamircisi; Güvercintepe Mahallesinde beyaz eşya tamiri, bakımı, arıza tespiti, onarımı ve yedek parça satışını yapan beyaz eşya servisidir. Buralar da size en yakın beyaz eşya tamir dükkanı olarak bilinmektedir. Verilen hizmetler nelerdir? İşte detaylar;

Güvercintepe beyaz eşya servisinde evde kullanılan bütün beyaz eşyaların tamirini yapabiliriz (Elektrikli ev aletleri hariç). Örnek vermek gerekirse, buzdolabı çalışmıyor, soğutmuyor, çamaşır makinesi sıkma yaparken çok ses çıkartıyor, bulaşık makinesine elektrik gelmiyor, fırın rezistans tamiri, fırın ısıtmıyor gibi sorunları aynı gün içerisinde tamir edebiliyoruz. Bu sorunların giderilmesi için de sizde sadece beyaz eşya tamir ücretini istiyoruz.

Sizler de Güvercintepe beyaz eşya tamircisine 0212 812 12 83 telefon numarasını arayıp randevu alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Buzdolabı servisi, motor değişimi, gaz dolumu ve tamiri
 • Çamaşır makinesi servisi, tamiri, onarımı ve arıza tespiti
 • Bulaşık makinesi servisi, tamiri, onarımı ve bakım hizmeti
 • Ankastre ve ocaklı fırın servisi, tamiri ile yedek parça temini
 • Kurutma makinesi servisi, tamiri, onarım ve bakımı
 • Derin dondurucu servisi, tamiri, gaz dolumu ve bakımı

Güvencintepe Beyaz Eşya Servisi: Tamiri, Bakımı, Onarım ve Arıza Tespiti

İstanbul, Başakşehir, Güvercintepe Mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışan beyaz eşya tamirhanesine daha önce uğradınız mı? Eğer bizden hizmet aldıysanız bizim beyaz eşya tamirini yaparken ne kadar titiz davrandığımızı ve müşteri ile iletişimizin ne kadar güçlü olduğunu mutlaka görmüşsünüzdür. Firmamız Güvercintepe de beyaz eşya tamiri yapan teknik servisler arasındadır.

Ayrıca Güvercintepe en yakın beyaz eşya servisi ile onarım ve tamirini yapan yerlerin başında gelmektedir. Bizler gücümüzü Kayaşehir, Altınşehir, Küçükçekmece ve diğer yerlerde olan şubelerimizden almaktayız.

Güvercintepe Beyaz Eşya Tamiri
Güvercintepe Beyaz Eşya Tamiri

Çünkü bizler Güvercintepe beyaz eşya tamircisi olarak beyaz eşya tamiri, beyaz eşya bakımı, onarımı ve arıza tespitini profesyonellik çerçevesi içerisinde yapıyoruz. Beyaz eşya onarımı sırasında oluşabilecek işçilik hatalarını ücretsiz onarıyoruz. Asla yalan söylemiyor ve bozuk olmayan parçayı bozulmuş diyerek değiştirmiyoruz. Sizden sadece hak ettiğimiz yani beyaz eşya tamir ücretini alıyoruz. İşte Güvercintepe beyaz eşya tamircisi tarafından verilen bazı hizmetler;

Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya arızasını tamir edebilmeniz için yakınlarınızda ki teknik servislerden fiyat araştırmasını mutlaka yapmışsınızdır. Her beyaz eşya servisi beyaz eşya tamiri konusunda deneyim sahibi olmayabilir. Ya da bazılarının yeterli derece de bilgiye sahip olan teknik servis çalışanları da olmayabilir. İşte bu nedenle Güvercintepe beyaz eşya tamiri için mutlaka iyi firma ile yani, Güvercintepe beyaz eşya tamircisi ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Beyaz Eşya Bakımı

Daha önce Güvercintepe beyaz eşya tamircisinden beyaz eşya bakımı için destek ve randevu aldığınız mı? Yıllardır beyaz eşya tamircisi olarak çalıştığımızdan dolayı beyaz eşyaların neden bozulduğunu da gün geçtikçe çok daha iyi anlıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrik süpürgesinde meydana gelen birçok arızanın nedeni, bakım yapılmıyor olmasıdır. Belirli aralıkla yapacağınız beyaz eşya bakımları sayesinde beyaz eşyalarınız daha uzun bir süre bozulmadan çalışmaya devam edecektir.

Beyaz eşya bakımı ve tamirini yaptırmak için size en yakın Güvercintepe beyaz eşya servisi şubemize bekliyoruz.

Beyaz Eşya Onarımı

Beyaz eşyalarınızın bozulması ile hayatınız da bazı değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Mesela; çamaşır makinesi arızasını yaşandığın da çamaşırları ya başka birine götürmeniz ya da elde yıkamanız gerekmektedir. Bunu da işiniz ya da çocuklarınıza ayıracağınız zamandan kullanmanız gerekecektir. Güvercintepe beyaz eşya onarımı sayesinde aynı gün içerisinde olumsuz sorunlardan kurtulabileceksiniz.

Beyaz Eşya Arıza Tespiti

Çamaşır makinesi arızası, buzdolabı ile bulaşık makinesi arızalarının tamir edilmesi için, bazen yüksek tamir ücretleri karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle çok fazla satılmayan yani popülerliği az olan beyaz eşya markalarını kullanıyorsanız, tamir edilmeleri konusunda biraz daha yükske ücretler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu nedenle beyaz eşya tamirini yaptırmadan önce Güvercintepe beyaz eşya tamircisinden arıza tespitinin yapılması için istekte bulunabilirsiniz.

Yaptıracağınız arıza tespiti sayesinde ve Başakşehir Güvercintepe beyaz eşya servisi çalışanlarından kendi görüşlerini de belirtmelerini isteyebilirsiniz Bu sayede acaba buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın ve diğer beyaz eşyaları tamir mi edeyim yoksa yenisini mi alayım sorusuna çözüm bulmuş olacaksınız. Güvercintepe beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı ve arıza tespiti için lütfen bizi arayın.

Sık Sorulan Sorular

 1. Güvercintepe beyaz eşya servisi nerede?

  Güvercintepe beyaz eşya servisi, Güvercintepe Mahallesi Hazreti Ali Camisinin hemen arkasında ki 33. sokak No: 79’dadır.

 2. Güvercintepe beyaz eşya servis telefonu nedir?

  Güvercintepe beyaz eşya tamircisinden randevu ve bilgi almak için 0212 812 12 83 numaralı telefondan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 3. Yerinde servis hizmeti veriliyor mu?

  Beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı ve onarımı için Güvercintepe beyaz eşya teknik servis olarak yerinde servis hizmeti sunuyoruz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83