Servis Bölgeleri

Habipler Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Sultangazi Eski Habibler Mahallesinde beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında en popüler ve en çok sevilen beyaz eşya tamircisi ile çalışmak ister misiniz? Habipler beyaz eşya servisi dükkanında birbirinden değerli ve işinde üst seviyeye ulaşmış olan beyaz eşya teknikerleri ile birlikte tamir, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Eski Habipler beyaz eşya tamircisi ile sizler de başka Mahalle ve hatta Sultangazi dışından beyaz eşya servis ekibi çağırmanıza gerek kalmayacak. Firmamızın teknik servis uzmanları sayesinde kısa süre de ve yanlarında bir çok lazım olması muhtemel olan yedek parçalar ile birlikte verdiğiniz adrese geliyoruz.

İşte Habipler beyaz eşya tamiri, arıza, bakımı ve montajı ile ilgili detaylı bilgiler…

Eski Habipler ve Habipler Mahallesi Tamir Ekibi

Habipler Mahallesi denilince akla ilk gelen Mahalle ismi Eski habipler Mahallesidir. Sultangazi ve Habiplerin en eski yerleşim yerlerinden biri olmasından dolayı burada Habiplere ilk taşınan kişiler oturmaktadır. Bizler de Habipler civarında en eski beyaz eşya tamir dükkanıyız demek abartmış olmayız. Çünkü ilk olarak Habipler beyaz eşya servisi ismi ile 1996 yıllarında Eski Habipler Mahallesinde dükkanımızı açmış olduk. Şu anda da Habibler de beyaz eşya tamiri yapan ender firmalardan biriyiz.

Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve fırın tamiri gibi evde üyüksek derece de ihtiyaç duyulan ürünlerin tamirlerini sizinle aynı mahalle de oturan bir teknik servise yaptırmak istemez misiniz? Habipler beyaz eşya tamircisi ve yetenekli arıza bakım ekibimiz ile beyaz eşya arızasından aynı günde kurtulmanın sevincini yaşayacaksınız.

Tamirini Yaptığımız Beyaz Eşyalar

Habipler beyaz eşya servisinde her türlü beyaz eşya ürünleri ve bütün beyaz eşya markalarına hizmet veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ürünlerinizin markası ne olursa olsun, bizi arayıp bu ürünlerin tamirini yaptırabilir ve kısa süre de tamir edilmesi için istekte bulunabilirsiniz. İşte Habibler beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan işlemler işlemler ile verilen hizmet detayları;

Güvenilir ve Garantili Teknik Bakım Servisi

Bir işletmeden hizmet alırken ve bu işletme de özellikle evinizdeki en değerli olan ürünlerse, mutlaka size çok yakın olmasına ve verdiği işe garanti vermesine dikkat edin. Habipler beyaz eşya servisi işte tam da tarif ettiğimiz gibi bir işletmedir. Firmamız Yıllardır Sultangazi Sultançiftliği Mahallesinde hizmet veren Sultangazi beyaz eşya servisine bağlıdır.

Bunun yanında Bayrampaşa, Bahçelievler, Bakırköy ve Altınşehir Mahallesinde şubelerimiz vardır. Yani sizler Habipler beyaz eşya arıza servisi ile iletişime geçtiğiniz de aynı anda bütün şubelerimizden servis garantisi almış oluyorsunuz. Gözünüz arkada kalmadan ve teknik servis ekiplerimizin garantili yapmış oldukları beyaz eşya tamirine gözünüz kapalı güvenebileceksiniz.

Habipler beyaz eşya servisine ulaşmak ve beyaz eşya tamir randevu almak için 0212 812 12 83 numaralı telefonu hemen arayınız.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83