Hakkımızda

Şirin beyaz eşya servisi olarak, beyaz eşya arızalarını tamir etmek ve garantisi olmayan beyaz eşyaların yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamak adına 2017 yılından beri özel beyaz eşya servisi sektöründeyiz. Beyazesyatamircisi.NET web sitesi aracılığı ile İstanbul’da sayısız birbirinden değerli insanlar ile çalışma fırsatını elde ettik.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beyaz eşya arızalarını tamir ederken, her zaman uygun fiyat ve kaliteli yedek parça kullanılmasından yanayız. Müşterilerimizi maddi açıdan sıkıntıya sokmadan en uygun fiyatlar ile beyaz eşya arızalarını tamir etmeye gayret ediyoruz. Sizde beyaz eşya tamircisi ve çok yetenekli teknikerlerimiz ile görüşerek beyaz eşya tamir sürecinin nasıl işlediğini görmek ve detayları öğrenebilirsiniz. Bunun için Şirin beyaz eşya servisi iletişim sayfası ile iletişime geçmeniz yeterli.

6 Farklı Şube İle İstanbul’da En Yakın Beyaz Eşya Tamircisiyiz

Beyaz eşya servisi sektörüne ilk başlarken tek bir merkez şubesi ile hizmet vermeye başladık. Bizimle birlikte çalışan teknik servis personellerimizi işe alırken, yetenekli, ahlaklı, dürüst, çalışkan ve özellikle yetkili beyaz eşya servislerinde çalışmış olmalarına dikkat ettik. İşte belkide bu sayede şu anda İstanbul’da 6 farklı şubesi ile en yakın beyaz eşya servisiyiz.

Hemen siz de beyaz elya şubelerimize gelmek ve beyaz eşya tamircisi ile görüşerek hızlı randevu almak için sizleri telefon numaralarımızı aramaya ya da şubelerimize gelmeye davet ediyorum.

Hizmetlerimiz

Bizler evinizde kullandığınız çok önemli beyaz eşyaların tamirlerini yapıyoruz. Detaylı hizmet bilgisi almak için hizmetlerimiz kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İşte verdiğimiz hizmetlerden bazıları;

  • Beyaz eşya servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Fırın servisi
  • Kurutma makinesi servisi
  • Elektrik süpürgesi servisi

Beyaz eşya tamircisine nasıl ulaşacaksınız?

Beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için öncelikle bize ulaşmanız gerekmektedir. İşte bize ulaşabileceğiniz iletişim araçları;

  1. Telefon ile arama: Hızlı randevu almak için mutlaka servis numaralarımızı aramalısınız.
  2. Şubelerimize gelerek: Ayrıca bulunduğunuz ilçe de bulunan şubelerimizden birine gelerek beyaz eşya onarımı için randevu alabilirsiniz.
  3. İletişim formunu doldurarak: İletişim sayfasında bulunan iletişim formunu doldurarak da bizden bilgi ve randevu alabilirsiniz. Yalnız acil beyaz eşya arızası için lütfen şubelerimize gelerek ya da telefon ile randevu almanızı rica ediyoruz. İletişim formu sadece öneri, istek ve şikayetler içindir.
Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83