Servis Bölgeleri

İkitelli Beyaz Eşya Servisi

İkitelli beyaz eşya servisi; İkitelli Mahallesinde beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı ile teknik servis hizmeti sunan profesyonel beyaz eşya tamir servisidir. İstanbul Başakşehir ve Küçükçekmece İkitelli‘de beyaz eşya tamiri yapan firmaları arıyorsanız size yardımcı olabiliriz. İkitelli beyaz eşya tamircisinden bilgi ve randevu almak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

Her Marka beyaz eşya ve evde kullanılan bütün beyaz eşya ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya arızası ve tamiri konusunda destek almak istediğinizde İkitelli beyaz eşya tamircisi telefon numarasını arayıp randevu talebinde bulunmanız yeterlidir.

İkitelli beyaz eşya arıza Servisi

Beyaz eşyalarımız arızalandığında çok uzaklardan İkitelliye gelecek olan beyaz eşya tamircilerinizi çağırmanıza da hiç gerek yok. İkitelli beyaz eşya arıza servisi ile İkitelli beyaz eşya tamircisinin ortak çalışması ile İkitelli‘de en güvenilir beyaz eşya servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya arızasını çabucak atlatabilmek için önemli kişiler ile çalışmanız gerekmektedir.

Beyaz eşya tamirinden çok fazla anlamayan ve sizleri ciddi sıkıntıya sokabilecek kişilerle çalışmamanız daha doğru olacaktır. İkitelli beyaz eşya servisi sizlere hızlı çözümler sunan ve gerektiğinde ücretsiz bakım hizmeti sunan profesyonel servisler arasındadır. sizlerde İkitelli beyaz eşya servisine ulaşarak beyaz eşya arızasını tamir ettirebilir ve aynı günde tempolu hayatınıza geri dönebilirsiniz.

İkitelli beyaz eşya tamiri

İkitelli beyaz eşya teknik servisi konusunda oldukça deneyimli beyaz eşya teknikerleri ile birlikte çalışmaktadır. Beyaz eşya tamiri deyip geçmeyin. Evinizdeki beyaz eşyalar bozulduğunda mutlaka işten çok iyi anlayan birileri ile çalışmanız gerekmektedir. Aksi taktirde tamir aşamasında iken bile beyaz Eşyalarınızın ciddi zarar verebilirler. Bu nedenle beyaz Eşyalarınızın tamirini de yaptırmak ve gerçek anlamda uygun fiyatlara yaptırmak istiyorsanız mutlaka ulaşmalısınız.

Bizler İkitelli beyaz eşya tamiri ve tamircisi olarak İkitelli’de beyaz eşya tamirlerini yaparken arızalarının onarımı, beyaz eşyaların bakımı, değiştirecek yedek parçanın garantisi olması ve daha bir çok konuda müşterilerimize türlü imkanlar sunuyoruz. İkitelli beyaz eşya servisine geldiğinizde hiçbir şekilde mağdur edilmeyecek ve beyaz eşya tamiri konusunda size profesyonel yardımda bulunacağız.

Hizmetlerimiz

  • İkitelli çamaşır makinesi servisi
  • İkitelli bulaşık makinesi servisi
  • İkitelli fırın servisi
  • İkitelli buzdolabı servisi
  • İkitelli Kurutma makinesi servisi

İkitelli beyaz eşya teknik servis ve bakım hizmetleri

İkitelli beyaz eşya tamircisi
İkitelli beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya arızası ile karşılaştığınızda doğru beyaz eşya teknik servisine denk gelmek için tavsiye üzerine beyaz eşya tamircisi bulma arayışına girersiniz. Peki ya bulduğumuz kişinin gerçekten beyaz eşya tamir dünden çok iyi anladığını nasıl anlayacaksınız? İkitelli beyaz eşya teknik servisi işte bu konuya da açıklık getirmektedir.

Beyaz eşyalarınızı mümkün olduğunca evde tamir etmeye çalışan, uygun fiyatlar ile size hizmet veren, dükkanı İkitelli‘de olan ve beyaz eşya denilince bütün ürünleri hizmet verebilecek kapasitede olması gerekmektedir beyaz eşya tamircisinden. İşte bu noktada İkitelli beyaz eşya servisi de size teknik servis ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Sizlerde İkitelli beyaz eşya servisi ile iletişim halinde olarak beyaz eşya arızalarından kurtulabilir, bakımlarını yaptırabilir ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı beyaz eşya servisi İkitelli’de

İkitelli de beyaz eşya tamirini yaptırmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Beyaz eşya arızalarından kurtulmak için aynı günde hizmet veren birilerini bulmanız gerekmektedir. Tabi bunun için tanıdıkların olması ve sözünün geçmesi de çok önemlidir. İkitelli beyaz eşya servisi de Bütün müşterilerine eşit bir şekilde davranarak hepsine de aynı gün içerisinde randevu oluşturmaları için yardımcı olmaktadır.

İkitelli beyaz eşya tamircisi olarak bizler İkitelli’de en hızlı ve en uygun fiyatlara hizmet veren teknik servis firmasıyız. Bünyemizde çalışan üç farklı ve içerisinde bir çok beyaz eşya yedek parçası bulunan araçlar bulunmaktadır. Her bir aracimızda iki ya da ikiden fazla beyaz eşya teknikleri ile İkitelliye en hızlı beyaz eşya tamirine ulaştırmak ve servis hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sıklıkla karşılaşılan beyaz eşya arızaları

İkitelli beyaz eşya tamircisi olarak dükkanımıza gelen bazı beyaz eşya tamirlerinden sizlere bahsetmek istiyorum. Firmamız da çoğunlukla buzdolabı ve çamaşır makinesi tamirleri yapılmaktadır. Mesela örnek olarak buzdolabı tamir için gelen müşterilerimiz genellikle buzdolabı motor değişimi, buzdolabı gaz dolumu, buzdolabı soğutma yapmıyor ya da buzdolabı çok sesli çalışıyor gibi arızalar ile bize geri dönüş sağlamaktadır.

Aynı şekilde çamaşır makinesi arızalı çamaşır makinesi sesli çalışıyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi kazan dönmüyor ya da çamaşır makinesi kazanı düştü gibi sorunlar ile bize ulaşıyorlar.

İkitelli beyaz eşya servisinde karşılaştığımız bulaşık makinesi arızalı ise bulaşık makinesi yıkamıyor, bulaşık makinesi su boşaltmıyor, bulaşık makinesi soğuk yıkıyor ve bulaşık makinesi çalışmıyor şikayetlerinden oluşmaktadır. Bu arızalar ve çok daha fazlası İkitelli beyaz eşya servisi tarafından yapılmaktadır.

Sizlerde bu tip arızalar ile karşı karşıya kaldıysanız lütfen İkitelli beyaz eşya teknik servisine uğrayıp randevu alınız.

İkitelli beyaz eşya servisinde fırın tamirleri de özenle yapılmaktadır. Fırın arızalarından bahsetmek gerekirse fırın rezistans arızası, fırını ısıtmıyor, fırın çalışmıyor, fırın üstü pişirmiyor ya da fırının altı pişirmiyor arızalarıdır. İkitelli fırın servisi ya da İkitelli beyaz eşya tamircisine ulaşıp bu arızalarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İkitelli beyaz eşya servis telefonu nedir?

İkitelli beyaz eşya servise ulaşmak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

İkitelli beyaz eşya tamircisi nerede?

İkitelli Mahallesi, Küçükçekmece ve Başakşehir’de 3 farklı şube ile İkitelli’ye hizmet ediyoruz. Bizi arayıp en yakın şubemize kolayca bağlanabilirsiniz.

İşçilik ve yedek parça garantisi veriliyor mu?

Tamiri yapılan ürüne ve yapılan işleme göre 3 ile 12 ay işçilik ve yedek parça garantisi sunuyoruz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83