Servis Bölgeleri

İmrahor Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi mi bozuldu? Tamirini yaptırmak için İmrahor Mahallesinden beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz? İmrahor beyaz eşya servisi dilerseniz bu konuda size yardımcı olabilir.

Arnavutköy, İmrahor Mahallesi, Terkos ve Taşoluk teknik servis şubelerimiz ile size hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. İmrahor beyaz eşya tamircisinden randevu alarak sizler de aynı günde beyaz eşya arızasına çözüm bulabilirsiniz.

İMRAHOR BEYAZ EŞYA SERVİSİ 0212 812 12 83

İmrahor Mahallesi Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşyalarınız da karşılaştığınız da her hangi bir hata üzerine en yakın beyaz eşya tamircisine ulaşıp randevu almanız gerekir. Bazen de çok küçük sorunlar için bile İmrahor beyaz eşya servisi çalışanlarını ya da İmrahor da beyaz eşya tamiri yapan yerleri çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için güvenilir birilerine ihtiyacınız var.

İşte biz de İmrahor beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı, montajı ve diğer hizmetler için burada yani İmrahor Mahallesinde size hizmet veriyoruz. Üstelik beyaz eşya tamirini yaparken elimizden geldiğinde hem çok uygun fiyata hem de aynı günde tamir etmeye özen gösteriyoruz. Siz de beyaz eşya tamirini yaptırmak için İmrahor beyaz eşya tamircisi ile görüşebilirsiniz.

İmrahor da En Yakın Beyaz Eşya Tamir Servisi

İmrahor Mahallesi, Arnavutköy’ün aşağısında kalan ve dolayısıyla merkeze biraz uzak kalan bir yerdir. Bazı işletmelere ulaşmak için Arnavutköy Merkeze gitmek gerekebilir. Bizler İmrahor da oturanların beyaz eşya teknik servis ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde karşılamak için İmrahor beyaz eşya servisi isminde bir dükkan açtık. Bu dükkan sayesinde de İmrahor en yakın beyaz eşya tamircisi konumunu elde etmiş olduk.

İmrahor Mahallesi beyaz eşya tamircisi ve diğer ihtiyaçlarınızın karşılanması için hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı teknik servis politikalarımızdan yararlanabilirsiniz. Çalışanlarımız ve hizmet alanlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi isterseniz, İmrahor beyaz eşya teknik servis ile görüşebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Servisi
Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Elektrik Süpürgesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Profilo, Regal, Samsung, Hotpoint-Ariston, LG, Altus, Electrolux, Finlux, Grundig, Hoover, Miele, Seg

İletişime Geç

Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve derin dondurucu tamiri gibi işlemlerinizin yapılması için İmrahor beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 0212 812 12 83 numaralı telefondan bizi arayıp teknik destek alabilirsiniz.

Ayrıca İmrahor Mahallesi, Düz Sokak, No:51 İmrahor Arnavutköy adresine gelerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83