Servis Bölgeleri

İstinye Beyaz Eşya Servisi

İstinye civarında beyaz eşya tamirini yapan yerleri ne kadar tanıyorsunuz? Beyaz eşyalarınız arıza yaptığında Sarıyer dışında ki firmaları mı çağırıyorsunuz? İstinye beyaz eşya servisi İstinye Mahallesinde hizmet veren popüler beyaz eşya tamir dükkanından hizmet almak istemez misiniz?

Beyaz eşyalar aniden bozulan ürünlerin başında yer alır. Ürünler de görünen her hangi bir arıza yokken bile bir anda arıza verebilir. İşte bu nedenle Buzdolabı arızası, çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi arızası ve buna benzer ürünlerin tamirini yaptırabileceğiniz güvenilir bir firma bulmanız gerekir. Bizler yıllardır İstinye de beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı, montajı ve yedek parça ihtiyaçlarını karşıladığımızdan dolayı İstinye beyaz eşya tamircisi olarak çok fazla tanınan teknik servisler arasındayız. Haydi siz de beyaz eşya tamirini yaptırmak için hemen ara ve İstinye beyaz eşya servisi dükkanından randevu al.

Sarıyer İstinye Beyaz Eşya Teknik Servisi

Sarıyer İstinye beyaz eşya servisi çalışanlarımız tıpkı bir yetkili servis edasında size hizmet vermektedir. Bizimle birlikte çalışan personellerin kalitesi, beyaz eşya tamiri için kullanmış olduğumuz el aletleri, orijinal yedek parça kullanımına verdiğimiz önem ve daha bir çok bizleri farklı kılacak özelliklerimiz var. bakın mesela İstinye beyaz eşya tamircisi ve beyaz eşya teknisyenlerimizin hepsi de daha önce yetkili servisler de çalışmış ve sertifika alan personellerden oluşmaktadır.

Size daha kaliteli hizmet vermek için müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. İstinye beyaz eşya teknik servisi çalışanlarımız ile her an İstinye Mahallesinde size teknik servis hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İstinye Civarında Beyaz Eşya Tamiri

İstinye beyaz eşya servisi İstinye civarında görüp görebileceğiniz en kaliteli ve en iyi teknik servis hizmeti veren beyaz eşya servis dükkanlarından biridir. Yapmış olduğumuz araştırmalara göre İstinye Mahallesinde neredeyse hiç beyaz eşya tamircisi yok. Sokaktan geçen her hangi birine bile İstinye de beyaz eşya tamiri yapan yerleri sorduğunuz da birçok kişi İstinye beyaz eşya tamiri olarak tanınan firmamızın ismini verecektir.

Bizler İstinye de uzun yıllardan beri beyaz eşya servisi olarak çalıştığımızdan dolayı bize gelen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu tavsiye üzerine gelen müşterilerden oluşur. Bu da işimizi ne kadar doğru yaptığımızın bir ispatıdır. Sizler de İstinye beyaz eşya servisi ile görüşme sağlayarak kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça Ve İşçilik Garantisi

Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, fırın, derin dondurucu) bozulduğu zaman en uygun fiyata beyaz eşya tamiri yapan yerleri bulmaya çalışmamalısınız. işinin hakkını veren, işçilik garantisi sunan ve özellikle orijinal yedek kullanımına özen gösteren bir firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Örnek olarak İstinye beyaz eşya servisinde müşteri ısrarla istemediği sürece yan sanayi yedek parça kullanılmaz. Siz de orijinal beyaz eşya yedek parça kullanılmasını istiyor ve kaliteli hizmet politikamızdan yararlanmak istiyorsanız İstinye beyaz eşya tamircisini arayınız.

Beyaz eşya arızaların da kullanılacak yedek parçaların orijinal olmasına özen gösterin. Orijinal parçalar yan sanayi olan ürünlerden daha pahalı olmasına rağmen arasındaki fiyat farklı pek yoktur. Daha iyi hizmet almak ve İstinye beyaz eşya tamircisinden randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Buzdolabı servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Fırın servisi
  • Derin dondurucu servisi
  • Kurutma makinesi servisi

Aynı Günde Servis Hizmeti

Beyaz eşya arızasını yaptırmak için günlerce beyaz eşya servis çalışanlarını mı bekliyorsunuz? İstinye beyz eşya tamirhanesi adı altında hizmet vermelerine rağmen çok uzak yerlerden mi İstinye’ye geliyorlar? İsterseniz İstinye beyaz eşya teknik servisi ile görüşerek aynı şartlar altında daha da hızlı alabilirsiniz. Uygun fiyata beyaz eşya tamirini yaptırmak ve en önemlisi size daha iyi hizmet sunmak için İstinye de beyaz eşya tamirini yapan firmalar arasındayız.

Haydi sizde İstinye beyaz eşya servisi ile görüşerek beyaz eşya tamirini hemen yaptırabilirsiniz. Bu sayede zamandan ve maddi açıdan büyük tasarruf sağlayacaksınız.

SIK SORULAN SORULAR

İstinye beyaz eşya servis telefonu nedir?

Sarıyer İstinye Mahallesi beyaz eşya servisine 0212 812 12 83 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hafta Sonu beyaz eşya tamir hizmeti veriyor musunuz?

Firmamıza haftanın her günü saat 07:30 ile akşam 23:00 saatleri arasında teknik servis hizmeti vermektedir. Bu saatler hafta sonu içinde geçerlidir. Yalnız özellikle pazar günü yedek parçaları temin etmekte zorlandığımızdan dolayı özellikle erken saatler de İstinye beyaz eşya servisini aramanız daha faydalı olacaktır.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83