Servis Bölgeleri

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi

Başakşehir, Kayaşehir ve kayabaşı mahallesinde beyaz eşya teknik servis ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyorsunuz? Kayaşehir beyaz eşya tamircisi ya da yetkili beyaz eşya servislerini mi çağırıyorsunuz? Kayabaşı Mahallesinde Kayaşehir beyaz eşya servisi ismi ile hizmet veren profesyonel bir firma ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Kayaşehir beyaz eşya teknik servisi; Başakşehir, Kayabaşı mahallesi, Şamlar Köyü ve hatta Kayaşehir de en çok tanınan beyaz eşya servis firmasıdır. İhtiyacın olduğu her an için Kayaşehir‘de en yakın beyaz eşya tamircisi olarak bizleri seçebilirsiniz.

Uygun beyaz eşya tamir ücretleri, dürüst, müşterisini asla kandırmaya ve sadece Orijinal beyaz eşya yedek parçalarını kullanın bir teknik servisi ile çalışmak isterseniz Kayaşehir beyaz eşya tamircisi size yeter.

Kayaşehir beyaz eşya servisi ile tanışın

Kayaşehir beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamir sektörüne 2012 yılında giren profesyonel bir teknik servis firmasıdır. İstanbul içerisinde dört farklı şubesi bulunan firmamızın bir tane şubesi de Kayaşehir‘de yer almaktadır. Kayaşehir beyaz eşya tamircisi tarafından onlarca yetiştirilen beyaz eşya teknik servis elemanları da bulunmaktadır.

Bizler bu sektörde En iyisi olma yolunda hızla ilerlerken Kayaşehir beyaz eşya servisi olarak müşterilerimize de profesyonel hizmet sunmak için Kayaşehir‘de şube açılışımızı gerçekleştirdik. Sizlerde Kayaşehir mahallesi, kayabaşı mahallesi, Şamlar köyü, yeni Şamlar ve Başakşehir’de iseniz, Kayaşehir beyaz eşya teknik servisine gelerek kısa sürede beyaz eşya tamirini yaptırabilirsiniz.

Kayabaşı beyaz eşya tamir servisi

Kayaşehir beyaz eşya servisi
Kayaşehir beyaz eşya servisi

Kayabaşı mahallesi Şamlar köyünün bulunmuş olduğu yerde kalır. Yani Kayaşehirde ki toplu konut ve yüksek binalar inşa edilmeden önce Kayaşehir kayabaşı denilirdi. Bizler ise buranın en eski teknik servis tamircilerinden biri olarak Kayabaşı beyaz eşya tamir servisi olarak hizmet veriyoruz.

Kayabaşı beyaz eşya servisi ile beyaz eşya tamirlerinizi sizinle aynı mahallede oturan beyaz eşya teknisyenlerine yaptırmanın ayrıcalığını yaşamak için bizi arayın. Bizler kayabaşı mahallesinde kayabaşı beyaz eşya tamiri ve teknik servis sorumlularından biriyiz.

Kayaşehir beyaz eşya teknik servisi

Kayaşehir beyaz eşya teknik servisi denildiğinde aklımıza hemen yetkili servis firmaları gelebilir. Yalnız bizler özel beyaz eşya tamircisi olarak yetkili servis ile hiçbir bağlantımız yoktur yani hiçbir markanın yetkili servis bayisi değiliz.

Garantisi biten beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için güvenilir ve dürüst olan beyaz eşya teknisyenleri ile çalışmanızı öneriyoruz. Kayabaşı beyaz eşya teknik servisi ile sizlerde beyaz Eşyalarınızın tamir ettirmek için yetkili beyaz eşya servislerinizi aramanıza hiç gerek yok. Bizler kayabaşı ve Kayaşehir beyaz eşya tamircisi olarak garantisi bitmiş olan cihazlarınızı aynı gün içerisinde tamir Edip onarımlarını gerçekleştirmek için size hızlı hizmet veriyoruz. Haydi sizde Kayaşehir beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı, arıza ve arıza tespiti için hemen bizi arayın.

Kayaşehir beyaz eşya bakımı

Beyaz eşyalar da tıpkı Kombiler gibi bakıma muhtaç olan ürünlerdir. Her ne kadar her yıl bakım yapılması gerekmese de arızalı olan parçaların tamir edilmesi için öncelikle tespit edilmesi gerekmektedir. Bunun içinde sizi kandırmayacak bir beyaz eşya tamircisi ile çalışmanız gerekmektedir. Kayaşehir beyaz eşya bakımı olabildiğince hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bakım yapan ustalarımızın oldukça deneyimli olduklarını yıllardır çalışmış olduğumuz ve almış olduğumuz mecra müşteri memnuniyetlerinizden anlaşılmaktadır. Kayaşehir beyaz eşya tamircisi buzdolabı bakımı, çamaşır makinesi bakımı, bulaşık makinesi bakımı ve kurutma makinesi bakımını gerçekleştirmektedir. Bakım yapılacak ürün, Arızanın olup olmadığı ya da bakımın gerçekleştirileceği ürüne göre değişmektedir.

Her türlü konuda size destek vermek ve beyaz eşya bakımlarımızı gerçekleştirmek için Kayaşehir beyaz eşya servisi ve teknik servis personelleri ile birlikte size hizmet etmeye çalışıyoruz.

Kayaşehir beyaz eşya arıza tespiti

Kayabaşı beyaz eşya teknik servisi
Kayabaşı beyaz eşya teknik servisi

Beyaz eşya arızası ile karşılaştığınızda beyaz eşya tamir ücretinin yani tamir fiyatının ne kadar olduğunu merak edersiniz. Bunun tahmin edilmesi için öncelikle tanıdık bir usta varsa ondan fiyat alır ya da güvenilir birilerinden arıza tespiti için yardım istersiniz. Bu durum sadece basit olan arızalar için geçerlidir. Çünkü bazı bir yerde eşya zorladı o kadar para o kadar pahalı çıkar ki onu yaptıracağınıza yenisini almanız gerekebilir. Böyle olumsuzluklar da Kayaşehir beyaz eşya tamircisi size yardımcı olarak uygun fiyatlar ile beyaz eşya arıza tespitini yapmaktadır.

Sizlerde bu durumda tamir etmeyeceğiniz beyaz eşyalarınızda boşu boşuna beyaz eşya tamir ücreti ya da servis ücreti vermek zorunda kalmazsınız. Çünkü Kayaşehir beyaz eşya tamircisi olarak arıza tespitini yaparken elimizden geldiğince doğru tespitleri kayda alıp müşterilerimizin boşuna para vermesinden kurtarıyoruz.

Kayaşehir, Kayabaşı ve Şamlar da verilen hizmetler

 • Kayaşehir beyaz eşya tamir servisi hizmeti
 • Kayaşehir beyaz eşya teknik servis
 • Kayaşehir beyaz eşya arıza servisi
 • Kayabaşı mahallesi beyaz eşya servisi
 • Kayabaşı beyaz eşya tamircisi
 • Kayabaşı mahallesi beyaz eşya teknik ve tamir servisi
 • Şamlar Köyü beyaz eşya servisi
 • Yeni Şamlar beyaz eşya tamiri ve teknik servisi
 • Kayaşehir çamaşır makinesi servisi
 • Bulaşık makinesi servisi
 • Kurutma makinesi servisi
 • Çamaşır kurutma makinesi servisi
 • Kurutmalı çamaşır makinesi servisi
 • Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Kayaşehir yetkili beyaz eşya servisi ile bir ilginiz var mı?

Hayır. Kayaşehir özel beyaz eşya servisi olarak hizmet veriyoruz. Bütün beyaz eşyaların tamirini yapan profesyonel bir servis dükkanız. Hiçbir markanın altında çalışmıyoruz. Bu nedenle yapmış olduğumuz Tamiller uygun fiyat ve çok kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Kayaşehir beyaz eşya servisinde yapılan Tamirlere garanti veriliyor mu?

Kayaşehir beyaz eşya servisi ve beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan bütün hizmetleri garanti veriyoruz. Garanti süresi ve garantisinin olup olmadığı yapılan işlemlere göre değişmektedir. Bazı ürün ve tamirlere garanti verilmediği gibi bazılarına ise bir yıla kadar Kayaşehir beyaz eşya teknik servis garantisi veriyoruz.

Kayaşehir beyaz eşya servis ücreti ne kadar?

Bildiğiniz üzere servis ücreti sadece tamir ücretini kabul etmeyen kişilerden alınır. Bizler Kayaşehir beyaz eşya tamircisi olarak Kayaşehir beyaz eşya servis ücreti sadece fiyatı onaylamayanlar dan almaktayız. Fiyatı onaylamanız ile servis ücretini asla ödemeyeceksiniz. An itibari ile Kayaşehir beyaz eşya servis ücreti 90 TL ile 180 TL arasındadır. Net bilgi için lütfen arayınız.

Kayaşehir beyaz eşya tamir ücretleri ne kadar?

Beyaz eşya tamir ücretleri beyaz eşyalar, arızalı yedek parçalar ve arızalı olan beyaz eşya markasına göre değişmektedir. Bazı beyaz eşya tamir ücretlerinden örnek vermek gerekirse

:Çamaşır makinesi kazan tamiri 1100 TL ile 1600 TL arasıdır. Buzdolabı motor değişimi 1800 TL ile 2600 TL arasıdır. Bulaşık makinesi su boşaltmıyor arıza tamiri 200 TL ile 600 TL arasıdır. Kurutma makinesi çamaşırlığı tam kurutmuyor arızası 300 TL ile 700 TL arasıdır. Elektrik süpürgesi çalışmıyor arızası tamiri 300 TL ile 750 TL arasıdır.

Hizmet bölgeleriniz nelerdir?

Kayaşehir beyaz eşya tamircisi hizmet bölgeleri arasında Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi , Şamlar Köyü, Yeni Şamlar ve Kayaşehir bölgesidir

Çamaşır makinesi tamirine ne kadar garanti veriliyor?

Çamaşır makinesi tamiri yapılan işleme göre değişmektedir. Ayrıca garanti süresi de çamaşır makinesinin arızası ne olduğu da çok önemlidir. Kayaşehir beyaz eşya tamircisi ile görüştükten sonra çamaşır makinesi tamir süresini ve yapılan işlemin garantisi süresini öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesi tamir süreleri ile ilgili örnek vermek gerekirse motor değişimi için üç ay garanti verilirken ana kart tamirine ise üç ay ile 12 arasında garanti verilmektedir.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83