Servis Bölgeleri

Küçükköy Beyaz Eşya Servisi

Küçükköy beyaz eşya servisi; Gaziosmanpaşa küçükköy meydanında yer alan ve bir çok kişi tarafından bilinen beyaz eşya tamir Servisidir. Burada her türlü beyaz eşya tamiri yapılırken özellikle çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, kurutma makinesi servisi, fırın servisi Ve özellikle elektrik süpürgesi tamirinde Oldukça iyi olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Firmamızda her türlü beyaz eşya tamiri yapılırken yapılan tamirleri 3 ay, 6 ay ve 1 yıl olmak üzere garanti hizmeti de verilmektedir. Bu garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak bizden yedek parça alabilir ve işçiliği de bedava yaptırabilirsiniz. Hizmetinizden yararlanmak için küçükköy beyaz eşya servisi ya da diğer ismiyle küçükköy beyaz eşya tamircisine ulaşmanız yeterlidir.

Küçükköy beyaz eşya tamir servisi

Evinizdeki beyaz eşyalar bozulduğu zaman ilk önce çevrenizde küçükköy beyaz eşya tamir servisi isminde hizmet veren birilerinin olup olmadığına bakarsınız. Yakınlarınızda beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren biri olmadığında uzak yerlerde İstanbul Gaziosmanpaşa küçükköy beyaz eşya tamiri için randevu alırsınız.

Artık çok uzaklarda beyaz eşya tamircisi çağırmamıza hiç gerek yok. Bizler küçükköy meydanda Küçükköy beyaz eşya tamir servisi hizmet veriyor Ve yakınlarda bize ulaşan herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. kaliteli hizmet almak için sizleri küçükköy beyaz eşya servisi ve teknik servis çalışanlarımızı görmeye davet ediyoruz.

Küçükköy de en yakın beyaz eşya tamircisi

Çamaşır makinesi mi bozuldu? Kurutma makinesi çamaşırları kurutmıyor mu? Bulaşık makinesi bulaşıkları temiz yıkamıyor mu? Buzdolabı soğutmuyor mu? Bu konuları artık dert etmeyin. Çünkü Küçükköyde en yakın beyaz eşya servisi olarak bizler uygun fiyatlı hizmet veriyor ve kısa sürede tamircimizi kapınıza yolluyoruz.
Küçükköy beyaz eşya servisi çalışanlarımız küçükköy meydanda bir çok kişi tarafından bilinen dükkanda hizmet vermektedir. Küçükköy beyaz eşya tamircisi size kısa sürede ulaşabilmek için hızlı ve tam donanımlı servis araçları ile hizmet vermektedir. İhtiyacınız olduğu her an ve zaman da size ulaşmak için hazır olan firmamıza ulaşıp sizlerde o beyaz eşya servisinden hizmet alabilirsiniz.

Beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

Küçükköy beyaz eşya yedek parça

küçükköy beyaz eşya tamircisi
küçükköy beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşyalar da her zaman büyük sorunlar çıkmaz. Öyle her arıza için Küçükköy beyaz eşya servisini çağırmak zorunda da değilsiniz. Bazen yaşanan küçük arızanın sonucunda çamaşır makinesi tamircisi ve Küçükköy de beyaz eşya tamiri yapan yerlerden birini çağırmadan da kendiniz evde tamirini gerçekleştirebileceğiniz basit arızalar da meydana gelebilir. Peki ya beyaz eşya yedek parçalarını nereden alıyorsunuz? Küçükköy beyaz eşya teknik servisinde birçok marka ve modele ait beyaz eşya yedek parçalarını da bulabileceğinizi biliyor musunuz?

Küçükköy beyaz eşya yedek parça ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğu beyaz eşya tamir dükkanımızda karşılanabilmektedir. Burada buzdolabı yedek parça, çamaşır makinesi yedek parça, bulaşık makinesi yedek parça, elektrik süpürgesi yedek parçaları ve çamaşır kurutma makinesi yedek parçalarını da bulabilirsiniz. Haydi hemen siz de Küçükköy beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek dilediğiniz beyaz eşyanın fiyatını sorgulayıp hemen satın alın.

Hizmet verdiğimiz markalar

 • Bosch
 • siemens
 • Philips
 • Profilo
 • Arçelik
 • Hotpoint
 • Ariston
 • Lg
 • Samsung
 • Hover
 • Beko
 • Grundig
 • Elektrolüx
 • AEG
 • Vestel
 • Regal

Küçükköy beyaz eşya servis ücretleri

Beyaz eşyalar da çıkan sorunların tespit edilip onarım yapılması için öncesinde arıza tespitinin yapılması gerekir. Küçükköy beyaz eşya servis ücretini ödeyip sizler de arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirmeden de arıza tespitini yaptırabilirsiniz. Küçükköy beyaz eşya servisi çalışanlarımız beyaz eşya arızasına en doğru tespiti yaparak dilediğiniz taktirde tamir işlemini de gerçekleştireceklerdir.

Küçükköy beyaz eşya tamiri tarafından alınan servis ücretleri işlemin kabul edilmemesi ile alınır. Beyaz eşya tamirini yaptırmak isteyen müşterilerimizden kesinlikle beyaz eşya servis ücreti adı altında bir ücret alınmaz. Küçükköy beyaz eşya tamir servisinde alınan bazı servis ücretleri ise şu şekildedir. Bu ücretler;

 • Küçükköy buzdolabı tamiri servis ücreti: 65 TL / 120 TL
 • Küçükköy çamaşır makinesi servis ücreti: 60 TL / 150 TL
 • Küçükköy bulaşık makinesi servis ücreti: 80 TL / 140 TL
 • Küçükköy Kurutma makinesi servis ücreti: 100 TL / 180 TL
 • Küçükköy Ocaklı – Ankastre fırın servis ücreti: 70 TL – 120 TL
 • Küçükköy elektrik süpürgesi servis ücreti: 50 TL / 100 TL

En hızlı beyaz eşya servisi Küçükköy de

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da fırın arızası ile karşılaştığınız da hemen beyaz eşya servisine mi ihtiyacınız var? Küçükköy beyaz eşya servisi İstanbul, Gaziosmanpaşa Küçükköy de görebileceğiniz en hızlı beyaz eşya tamir servisidir. Çünkü bizler Küçükköy meydana da bulunarak Küçükköy Mahallesi civarında olan bütün yerlere teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Küçükköy beyaz eşya servisi çalışanlarımızın her biri Küçükköy de ikamet ettiğinden dolayı sabah erken saat ile gece geç saatlere kadar küçükköy de birçok randevuya gidebiliyorlar. Ayrıca her bir beyaz eşya teknikerinde içerisinde birçok beyaz eşya yedek parçalarının da olduğu servis aracı vardır. Arıza tespiti için bile olsa müşterinin evine gittiğimizde, gerektiğinde Küçükköy beyaz eşya servisi çalışanları olarak hemen hızlı tamir işlemi için arızayı beyaz eşyayı dükkana hızlı bir şekilde alabiliyoruz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83