Servis Bölgeleri

Zeytinburnu Nuripaşa Beyaz Eşya Servisi

Firmamızın beyaz eşya teknik servis şubelerinden biri de Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesindedir. Burada her marka beyaz eşya tamir ve onarım işleri yapılırken, aynı zaman da bakım için hizmetler veriyoruz. Zeytinburnu Nuripaşa beyaz eşya servisi size bir telefon kadar yakın.

Bütün yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşyaların her türlü tamirat işleri Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi beyaz eşya teknik servis tarafından yapılmaktadır. Sizler de beyaz eşya arızasını tamir ettirmek için Nuripaşa Mahallesinde yakın beyaz eşya tamirhanesi arıyorsanız lütfen bize ulaşın. Beyaz eşya teknisyenlerimiz size yardımcı olacaklardır.

Nuripaşa beyaz eşya teknik servisine ulaşmak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bizler bütün beyaz eşya markalarını ve her bir ürünü tamir edebilen özel beyaz eşya servisiyiz. Evinizdeki bütün beyaz eşyalarınızı kısa sürede tamir etme yeteneğine sahibiz. Nuripaşa beyaz eşya servisi, tamirat ve teknik servis hizmetlerimiz buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve fırın tamiri konusunda size yardımcı olabilir.

İşte Nuripaşa Mahallesi beyaz eşya servisinin vermiş olduğu hizmetler;

1. Buzdolabı Servisi

Buzdolabı soğutmuyor, üstü buz tutuyor ama altı çalışmıyor veya buzdolabının alarmı çalıyor gibi sorunlar ile her türlü buzdolabı sorunlarını beyaz eşya teknik servis dükkanımıza iletebilirsiniz.

2. Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesinde meydana gelen her bir arızanın tamir edilebilmesi için Nuripaşa Mah. çamaşır makinesi teknisyeni olarak çalışan beyaz eşya tamir ustalarımıza sorabilirsiniz.

3. Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesine elektrik gelmiyor, makinenin pervaneleri dönmüyor ve bulaşık makinesi çalışmıyor gibi sorunları da tamir eden bir ekibe sahibiz. Nuripaşa beyaz eşya servisi çalışanlarımız size yardımcı olabilir.

4. Fırın Servisi

Ankastre, set üstü ve diğer fırınlarınızı tamir edebiliriz. Özellikle fırın rezistans değişimi ile ilgili işlemler aynı günde yapılmaktadır. Randevu ve bilgi için Nuripaşa beyaz eşya tamiri ile ilgilenen teknisyenimizi arayabilirsiniz.

5. Derin Dondurucu Servisi

Derin dondurucu but tutmuyor ve diğer sorunların hemen giderilebilmesi için Nuripaşa mahallesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışan arkadaşlarımızı arayabilirsiniz.

5. Kurutma Makinesi Servisi

Çamaşır kurutma makinesi arızalarını da hızlı bir şekilde onarmaktayız. Sizde beyaz eşya tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nuripaşa Beyaz Eşya Teknik Servisinden Nasıl Randevu Alınır?

Nuripaşa beyaz eşya servisi dükkanının hizmetleri arasında yer alan ürünlerin tamirini yaptırmak için 0212 812 12 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ya da dilerseniz Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesinde bulunan işletmemizde de bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83