Beyaz Eşya Tamir Servisi

Oruç Reis Beyaz Eşya Tamircisi

Esenler Oruç Reis beyaz eşya tamircisi, Esenler de beyaz eşya tamiri, onarımı, arıza tespiti ve bütün beyaz eşya markalarını tamir eden özel beyaz eşya servisidir.

Beyaz eşya arızası ile karşılaştıktan hemen sonra acilen size en yakın beyaz eşya servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü beyaz eşyalar evler de sıklıkla kullanılan ve onlar olmayan işlerimizin yarıda kaldığı önemli ürünlerdir. Oruç Reis beyaz eşya servisi size bu konuda yardımcı olmaya çalışan profesyonel beyaz eşya servisidir.

Esenler Oruç Reis Mahallesi Teknik Servis

Ev, iş yeri ve genel olarak yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, fırın, derin dondurucu ve kurutma makinesi gelir. Bu ürünlerin tamiri beyaz eşya teknik servisleri, mahallenizde ki beyaz eşya servisleri ve yetkili beyaz eşya servisleri tarafından yapılır.

Bizler de Oruç Reis beyaz eşya tamircisi ile bütün beyaz eşya markalarını tamir eden profesyonel hizmetler sunan bir işletmeyiz. Bize ulaşarak beyaz eşya arızasını hemen yaptırabilir ve aynı gün içerisinde beyaz eşya tamir servisi departmanımıza beyaz eşya arızasını bildirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bizler Oruç Reis beyaz eşya tamircisi olarak, beyaz eşya arızasına neden olan bütün problemleri ortadan kaldırmak için kurulan özel beyaz eşya servisiyiz. Marka ve ürün ayırt etmeden her türlü beyaz eşya arızasının onarımını gerçekleştiriyoruz.

Oruç reis beyaz eşya servisi tarafından verilen bazı hizmetler;

İletişim

Oruçreis Mahallesi beyaz eşya servisi ile iletişime geçmek ve bize ulaşarak beyaz eşya tamirini yaptırmak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca Oruçreis Mahallesi, 785 Sokak, No:79 Esenler / İstanbul adresine gelerek bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83