Blog

Regal çamaşır makinesi resetleme

Regal çamaşır makinesi resetleme regal Marka çamaşır makinesi program resetleme, Program iptali, arıza giderme ve programı sıfırlamak için kullanılan bir yöntemdir. Regal Marka çamaşır makinesinin birkaç tuşuna basarak oluşan hatayı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Bunun için herhangi bir çamaşır makinesi tamircisi çağırmanıza da gerek yok. Oluşan bazı arızaların çözümü için regal çamaşır makinesi resetleme ve program sıfırlama taktiklerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi program iptali

Regal çamaşır makinesi program iptali yani programı iptal etmek için vestel çamaşır makinesi program resetleme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemler regal çamaşır makinesi programı resetleme ve programı iptal etmek için kullanılır. Regal çamaşır makinesi resetleme öncesi program iptali için;

Çamaşır makinesi çalışıyorken makinenin başlat beklet tuşuna bir kez basıp makineyi bekleme konumuna alın. Ardından program değiştirme düğmesinden programı iptal konumuna getirin. Regal marka çamaşır makinesinde iptal konumu saat 12:00 yönündedir yani en üstedir. İptal konumuna getirdiğiniz anda çamaşır makinesi içerisindeki suyu boşaltacak ve ortalama 1 dakika içerisinde programı sıfırlamış olacaktır. Programını iptale getirdiğinizde herhangi bir su akışını ya da makinede meydana Gelen herhangi bir işlemi görmüyorsanız o zaman başlat beklet tuşuna basıp makinenin çalışmasını sağlayın.

Regal çamaşır makinesi resetleme yapılamadıysa diğer yöntemleri denemek için okumaya devam ediniz.

Regal çamaşır makinesi program sıfırlama nasıl yapılır

İptal tuşu olmayan çamaşır makinelerini iptal etmek çok zor bir işlemdir. Her ne kadar çamaşır makinesi iptal tuşu olsa da kullanıcıların bunu görmesi imkansızdır. Bu nedenle herkes gibi sizde regal çamaşır makinesi program iptali nasıl yapılır yani program sıfırdan naz nasıl yapılır diye araştırma yapıyor olabilirsiniz. Regal çamaşır makinesi program iptal tuşu yok mu? Ya da bulamadınız mı? O zaman burada yer alan yörüngeleri izleyerek regal çamaşır makinesi program iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Regal çamaşır makinesi program sıfırlama işlemini yapmak için;

Çalışır vaziyette olan regal çamaşır makinesinin başlat beklet tuşuna basın. Makine kendini beklemeye alacaktır. Çamaşır makinesinin açma kapatma düğmesine basıp makineyi kapatın. Çamaşır makinesi başla bekle tuşuna basın parmağınızı çekmeyin. Ardından diğer elinizle de makinenin açma kapatma düğmesine basın. Regal çamaşır makinesi birkaç saniyede program sıfırlama işlemi bitmiş olacaktır.

Regal çamaşır makinesi program sıfırlama bittiği zaman başlat beklet tuşu üzerinde bulunan ışık yanıp sönecektir. Bu sayede Regal çamaşır makinesi program resetleme, program sıfırlama ve program iptali bitmiş olacak. Program sıfırlama yaptınız ve hala sorun çözülmedi mi? O zaman regal çamaşır makinesi program resetleme işlemini uygulayınz.

Regal çamaşır makinesi program resetleme nasıl yapılır?

Program resetleme sandığınız kadar kolay değildir. Bu yazıyı okuyan bir çok kişi çamaşır makinesi resetleme işlemini yapamamaktadır. En sizde ödeme işlemini yapamıyorsanız mutlaka çamaşır makinesi servisi, beyaz eşya servisi ve hatta beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçerek arızanın sebebini araştırmalısınız. Çamaşır makinesi program etmemek için;

 1. Çamaşır makinesi kapalı durumdayken açma kapatma düğmesine basarak makineyi açın.
 2. Kapağını birkaç kez açın kapatın.
 3. Çamaşır makinesini yeniden güç kapatma tuşuna basıp kapatın.
 4. 1 dakika sonra yeniden takın.
 5. Çamaşır makinesine başla bekle tuşuna basıp parmağınızı kaldırmayın.
 6. Makinenin açma kapatma düğmesine basın. Ortalama beş ile sekiz saniye arasında makinadan bir ses gelecek.
 7. Tık sesi duyduğunuz da parmağınızı basılı beklet tuşundan Çekin.
 8. Şimdi program ayarlama düğmesini iptal konumuna getirip başlat beklet tuşuna basın.
 9. Bu sayede makine sıfırlamış olacak.
 10. Çamaşır makinesini açma kapatma düğmesine basıp kapatın ve yeniden açtığınızda makine kullanma hazır olmuş olacak.
 11. Regal çamaşır makinesi program resetleme bu şekilde yapılmaktadır. Yapamıyorsanız lütfen teknik servislerden destek alınız.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83