Servis Bölgeleri

Soğanlı Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler Soğanlı beyaz eşya servisi; soğanlı mahallesinde beyaz eşya tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve diğer beyaz eşyaların tamirini yapan hızlı Beyaz eşya servisidir. 

Beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek her türlü arızalar için soğanlı beyaz eşya tamircisine güvenle arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü günün bir çok saatinde bize ulaşmanız için 0 212 812 12 83 numarasını aramanız yeterli.

Soğanlı Mahallesi Beyaz Eşya Servis Merkezi

Bir beyaz eşya tamircisi düşünün ki evinizdeki bütün beyaz eşya ürünlerini tamir ediyor olsun. Aynı zamanda bunu yaparken de yedek parçayı da kendi temin etsin ve uygun fiyata da beyaz eşyaları tahmin etsin. İşte soğanlı beyaz eşya tamircisi de evinizdeki bütün beyaz eşyalarının tamirlerini yapan teknik servis firmasıdır.

Aynı zamanda uygun fiyatlara da bu hizmetleri vermekten büyük mutluluk ve keyif alıyoruz. Şu anda beyaz eşya servisi ile beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için günlerce beklemenize artık gerek yok. Soğanlı beyaz eşya servisi olarak her türlü sorunları ustalıklı hallediyor ve evinizde servis hizmeti veriyoruz.

Garantili Beyaz Eşya Tamir Servisi

Soğanlı Beyaz Eşya Tamircisi
Soğanlı Beyaz Eşya Tamircisi

Her beyaz eşya tamircisi sizi yaptığı işin garantisini vermez. Bizler ise soğanlı beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan bir çok tamir işlemini garanti altına alıyoruz. Aynı zamanda sizleri işçilik hatalarına karşı ve yedek parçaların üretimi aşamasında arızalı bir şekilde imal edilmesi üzerine sizleri garanti altına alıyoruz.

Beyaz eşyalarınızı tamir ettirdikten sonra çalışma arkadaşlarımıza yapılan işleminin garanti kapsamında olup olmadığını sorunuz. Garantisi devam eden beyaz Eşyalarınızın tamirini yaptırmak üzere arkadaşlarımızdan resmi fatura ve bilgilendirme fişi alabilirsiniz. Yenibosna, Bahçelievler Soğanlı beyaz eşya servisi garanti kapsamı dahilinde beyaz eşyalarınızı tamir etmekten büyük keyif ve mutluluk duyacaktır.

Yerinde Beyaz Eşya Tamiri

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu ve diğer beyaz Eşyalarınızın tamirini yaptırmak için beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz? Aracınız olmadığı için beyaz eşya tamircilerine beyaz eşyalarımızı götüremiyor musunuz? Su anlı mahallesi beyaz eşya tamircisi ile beyaz eşyalarınızın arızasını yaptırmak için size yerinde servis hizmeti veriyoruz.

Yerinde servis imkanlarımız dan yararlanmak için 0 212 812 12 83 numaralı telefondan randevu almanız yeterlidir. Teknik Servis uzmanlarımız verdiğiniz adrese gelecek ve beyaz eşyalarınızı önce arıza tespiti ile arızasını tespit edecek ve sizin onaylamanız halinde tahmini sistemine geçilmiş olacaktır. Beyaz eşya tamirini, onarımı, bakımı İle her türlü sorunlarınızı Soğanlı beyaz eşya servisi ile paylaşabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

Soğanlı mahallesi beyaz eşya tamircisi telefon numarası nedir?

Soğanlı mahallesi beyaz eşya tamircisi telefon numarası 0 212 812 12 83’tür. 

Yerinde servis hizmeti veriyor musunuz?

Firmamız Bahçelievler, Bakırköy, Yenibosna ve su anlı mahallesi nde yerinde servis hizmeti vermektedir. Beyaz dışı arızasını tamir ettirmek için randevu almanız yeterli.

Servis çalışma saatleri nelerdir?

Soğanlı beyaz eşya servisi haftanın her günü saat 07:00 ile 23:00 arası çalışan özel teknik servistir.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83