Servis Bölgeleri

Sultangazi beyaz eşya servisi

Sultangazi beyaz eşya servisi; İstanbul Sultangazi de beyaz eşya tamiri, beyaz eşya arızası ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayan güvenilir beyaz eşya servisidir. Dilediğiniz konuda yardım alabileceğiniz firmamıza arızalı beyaz eşyalarınızı da yaptırabilirsiniz.

Hiç beklemediğiniz bir anda beyaz eşyalarınızı arızalanabilir. Daha Sultangazi de beyaz eşya tamiri yapan firmalar ile çalışmadıysanız, Sultangazi beyaz eşya tamircisi ve yedek parça satışı yapan dükkanları bulmanız bir hayli zor olacaktır. Bundan dolayı beyaz eşyalarınız her hangi bir arıza vermeden mutlaka güvenilir beyaz eşya servisi firmaları ile tanışıp telefon numaralarınızı kaydetmelisiniz.

Sultangazi beyaz eşya tamiri ve onarımının yapılması için bizleri sabit telefon numaramızdan aramanız yeterli.

Sultangazi beyaz eşya tamir Servisi

Beyaz eşyalar sıklıkla arıza veren teknik ürünlerdir. Arızaların meydana gelmesi ile hemen hızlıca Sultangazi beyaz eşya tamir servisi veya Sultangazi de beyaz eşya tamiri yapan diğer servisleri aramanız gerekir. Aynı günde gelmeyen teknik servislerden yüzünden evde yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir. Çünkü buzdolabı arızası ve özellikle çamaşır makinesi arızası sizleri huzursuz edebilir. Buzdolabında yiyeceklerin bozulması ve buzdolabı arızalı diye yemeklerin yapılamıyor olması size sıkıntı verecektir. İşte bu yüzden beyaz eşya tamiri yaptırmak istediğiniz firmayı iyi tanımalı ve hızlı tamir yapıp yapmadıklarını iyi araştırmalısınız.

Sultangazi beyaz eşya servisi çalışanlarımızın her bir teknisyeni beyaz eşya tamiri konusunda uzman ve oldukça iyi olduklarını söylemeliyim. Aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşya markası ve bu markalar da meydana gelebilecek arızaların tamir edilmesi konusunda uzman olduğumuzu belirtelim. Sultangazi beyaz eşya tamiri ve teknik bakımların yapılması için, bizleri mutlaka ama mutlaka aramalısınız. Sultangazi beaz eşya tamircisi ile iletişime geçerek tamir fiyatları konusunda bilgi alabilir ve dilerseniz diğer Sultangazi beyaz eşya teknik servislerinden de beyaz eşya tamir ücretlerini öğrenip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Sultangazi en yakın beyaz eşya tamircisi

En yakın beyaz eşya tamircisi Sultangazi de nerede var diye sorduğunuz da, sorduğunuz kişi bildiği ve en yakınında ki teknik servis dükkanını işaret eder. Peki da Sultangazi’ye yeni taşınmış birisine Sultangazi beyaz eşya servisi nerede derseniz nereye tarif edeceğini biliyor musunuz? Tabi ki bizim teknik servis dükkanımızı ve Sultangazi de bulunan diğer teknik servis şubelerimizi tarif edecektir. Peki Sultangazi beyaz eşya tamircisi derken neyi kastediyoruz biliyor musunuz?

Sultangazi beyaz eşya tamircisi
Sultangazi beyaz eşya tamircisi

Sultangazi bölgesinde uzun yıllardır beyaz eşya tamirini yapan bir elin parmağını geçmeyecek sayıda tamircilerden biriyiz. Burada sadece bir tek dükkan açarak Sultangazi en yakın beyaz eşya servisi ve teknik servis dükkanıyız diye elbette övünmüyoruz. Bizler Sultangazi beyaz eşya servisi dükkanın da beyaz eşya tamirlerini yapıyoruz. Ayrıca 3 farklı beyaz eşya servisi araçlarımız ile de Sultangazi’nin çeşitli noktalarında bekleyip randevulara hızlı yetişmeye çalışıyoruz. İşte bu nedenle Sultangazi beyaz eşya teknik servisi dediğiniz de en yakın ve bazen de hemen yanınızda olması bizleri daha da popüler kılmaktadır.

Sultangazi’de hizmet verdiğimiz mahalleler

 • CEBECİ
 • CUMHURİYET
 • ESENTEPE
 • 50. YIL
 • 75. YIL
 • ESKİ HABİPLER
 • GAZİ
 • HABİBLER
 • İSMETPAŞA
 • MALKOÇOĞLU
 • SULTANÇİFTLİĞİ
 • UĞUR MUMCU
 • YAYLA
 • YUNUS EMRE
 • ZÜBEYDE HANIM

Sultangazi beyaz eşya teknik onarım ve bakım Servisi

Bazı şeyler zaman için de kullanıldıkça bakım yapılması gerekir. İşte bundan biri de beyaz eşya sektöründe kullandığımız beyaz eşyalardır. Örnek; Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, ocaklı fırın, ankastre fırın, kurutma makinesi ve kurutmalı çamaşır makinesi) Bakım yapılması gereken ürünlerin tamir ve onarım da kullanılan yedek parçaların güvenilir bir yerden alınması gerekir. Sultangazi beyaz eşya servisi sizlere bütün beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için size yardımcı oluyor.

Firmamız da çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, elektrik süpürgesi tamiri, kurutma makinesi tamiri ve kurutmalı çamaşır makinesi tamiri ile bakımları özverili bir şekilde yapılmaktadır. Yıllar içerisinde eskimiş ve kısa süre de arıza vermesi düşünülen beyaz eşyalarınızı tamir ediyor ve sağlam olmayan parçaları yeni orijinal yepyeni ürünler ile değiştiriyoruz.

Teknik onarım ve bakım yapılması için üstelik Sultangazi beyaz eşya servisi dükkanına da gelmenize gerek yok. Teknik servis çalışanlarımız size bir telefon kadar uzaktalar. Hemen Sultangazi beyaz eşya tamircisi ve dükkan telefon numarasını arayıp konu ile ilgili bilgi alın.

Sultangazi beyaz eşya servisinde verilen hizmetler

Sultangazi beyaz eşya servisinde sıklıkla yapılan tamirler

Sultangazi beyaz eşya servisi çalışanlarının sıklıkla yaptıkları tamirleri öğrenmek ister misiniz? Üstelik Sultangazi de mahalleye göre farklı ürün gruplarının arızalandığını biliyor musunuz? İşte Sultangazi beyaz eşya teknik servisi çalışanlarımızın sizler için hazırlamış olduğu en çok yapılan tamirlerin listesi;

Çamaşır makinesinde meydana gelen arızalar: Çamaşır makinesinde meydana gelen ve daha çok karşılaştığımız bazı arızalar şu şekildedir.

 • Çamaşır makinesi motor değişimi
 • Çamaşır makinesi kazan düşmesi
 • Çamaşır makinesi alttan su kaçırıyor
 • Çamaşır makinesi su almıyor
 • Çamaşır makinesi kazan dönmüyor arızası

Buzdolabında sıklıkla meydana gelen arızalar: Sultangazi beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan buzdolabı arızaları genel de birçok kişi tarafından bilinen arızalardır. Bu arızalar genel de Sultangazi’nin her bir mahallesinde ortaya çıkarken, bazı mahalleler de daha fazla arıza meydana geldiğini de ifade etmeliyim. İşte Sultangazi beyaz eşya yetkili servisi ve bizim gibi özel beyaz eşya servisi çalışanlarının hazırlamış olduğu buzdolabı arızaları;

 • Buzdolabı motor değişimi
 • Buzdolabı motor arızası
 • Buzdolabı soğutmuyor arızası
 • Buzdolabı gaz eksikliği
 • Buzdolabı gaz kaçırıyor arızası

Bulaşık makinesinde sıklıkla meydana gelen arızalar; Sultangazi beyaz eşya servisinde bulaşık makineleri nde çıkan arızalardan biri de bulaşık makinesi motorunun değişmesidir. Ayrıca farklı bir çok arıza olsa da motoru değişimi kullanıcılara bayağı bir sıkıntı verebilmektedir. Bizler bu konuda Sultangazi beyaz eşya teknik servisi olarak her ne kadar sultan gazi’de ikamet eden mahalle sakinlerinin yardım etmeye çalışsakta yedek parçalarının yüksek fiyatlı olması bizi be müşterilerimizi zor duruma sürüklemektedir. İşte bulaşık makinesinde meydana gelen bazı arızalar;

 • Bulaşık makinesi yıkama motoru değişimi
 • Bulaşık makinesi pompa arızası
 • Bulaşık makinesi alttan su kaçırıyor
 • Bulaşık makinesi fıskiye dönmüyor
 • Bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor

Ocaklı fırın ve ankastre fırınlar da meydana gelen bazı arızalar; Sultangazi beyaz eşya servisi fırın tamiri konusunda da oldukça deneyimli teknik personele de sahiptir bu konuda kendini her daim geliştirme ve hızlıca fırın tamirlerini yapan teknik servis arkadaşlarımızla birlikte fırın Tamirleri yapmaya canla başla uğraşıyorum. İşte Sultangazi beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan bazı fırın arızaları:

 • Ocaklı fırın rezistans değişimi
 • Fırın ışığı yanmıyor arızası
 • Fırın ısıtmıyor arızası
 • Fırın sigorta attırıyor arızası

Kurutmalı çamaşır makinesinde sıklıkla tamir edilen parçalar; Sultangazi beyaz eşya tamiri ve kurutma makinesi tamirinde oldukça deneyimli olduğumuzu söyleyebilirim. Sultangazide beyaz eşya tamirleri yapan bir çok kişi kurutma makinesi tamirini yapmamaktadır. Bizler ise çamaşır kurutma makinesi tamir ne yaparak size daha faydalı olmaya gayret ediyoruz. İşte sıkılıkla kurutma makinesinde tamir ettiğimiz bazı parçalar:

 • Kurutma makinesi çalışmıyor
 • Kurutma makinesi çamaşırları Kurutmuyor
 • Kurutmalı çamaşır makinesi çamaşırları Islak bırakıyor
 • Kurutmalı çamaşır makinesi çalışırken aşırı ses yapıyor

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya markaları

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Profilo, Regal, Samsung, Hotpoint-Ariston, LG, Altus, Electrolux, Finlux, Grundig, Hoover, Miele, Seg

Sultangazi beyaz eşya tamir Servisi’ne Sık Sorulan SORULAR

Sultangazi beyaz eşya tamircisi Sultangazi’nin neresinde?

Sultangazi beyaz eşya servisi Şubesi Sultangazi merkez caminin yanındadır. Ayrıca Sultangazide üç farklı noktada teknik servis araçlarımız hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Beyaz eşya tamirine garanti veriyor musunuz?

Teknik servis dükkanımızda tamir edilen her bir ürün yapılan işleme göre garanti kapsamı altındadır. Bazı plastik aksamların garantisi olmasa da bizler elimizden geldiği kadar yapılan birçok işleme garanti vermeye özen gösteriyoruz.

Sultangazi beyaz eşya tamircisi telefonu nedir?

Sultangazi beyaz eşya servisi telefonu 0212 812 12 83’tür. Sizlerde bu telefon numarasını arayarak arızaları beyaz eşyaların tamir ettirebilirsiniz.

Beyaz eşya servis ücretiniz ne kadar?

Sultangazi beyaz eşya servisinde elimizden geldiğince servis ücreti almamaya çalışıyoruz. Yalnız sırf arızayı öğrenmek için çağıranlar ve yaptırmak istemeyenlerden 90 TL – 180 TL gibi bir servis ücreti talebi etmekteyiz.

Beyaz eşya tamir ücretleriniz pahalı mı?

Bizler Sultangazi beyaz eşya teknik servisi dükkanın da en uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamirlerini yapmaya özen gösteriyoruz. Beyaz eşya tamiri yaptırmadan önce mutlaka fiyatlarımız ve kullandığımız orijinal yedek parçaları diğer beyaz eşya servisleri ile kıyaslayıp sonra yaptırınız.

Orijinal yedek parça mı kullanıyorsunuz?

beyaz eşya teknikerlerimizin tamamı orijinal yedek kullanımını destekler ve müşterinin orijinal beyaz eşya yedek parça istemesini teşvik etmektedir.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83