Servis Bölgeleri

Sümer Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya tamir dükkanları her bölgede yoktur. Özellikle Sümer Mahallesi beyaz eşya servisi ismi ile çalışan bir işletmeye rastlamanız pek mümkün değildir. Bizler de bu durumun farkında olduğumuzdan dolayı, kendi mahallemiz de yani Sümer Mahallesinde beyaz eşya tamir dükkanı açtık.

Uzun yıllardır Zeytinburnu, Esenler ve Bayrampaşa ilçelerinde şubeleri bulunan firmamız, şimdide Sümer Mahallesi beyaz eşya tamiri konusunda da size hizmet vermektedir. Bir şubemizi de buraya açarak size hem daha yakın olmak hem de aynı mahalle de olmamızdan dolayı daha uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Sümer Mahallesi beyaz eşya servisi iletişim numarası 0212 812 12 83‘tür. Lütfen arayıp en uygun bir gün için arıza kaydı oluşturun.

Zeytinburnu Sümer Beyaz Eşya Tamiri

Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar, diğer beyaz eşyalara göre çok daha önemlidir. Aynı zaman da bir tesadüf olsa gerek, Çünkü bu arızalar diğer beyaz eşyalara nazaran daha fazla arızalanmaktadır. Her hangi bir arıza ile karşılaştığınız da Sümer Mahallesi beyaz eşya servisimizden yardım alarak teknik servis kaydı oluşturabiliyorsunuz.

Zeytinburnu Sümer Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile her türlü beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Beyaz eşya arızasını bildirmek ve hızlı bir şekilde iletişim sağlamak çalışmaktayız. Siz de bu durum da Sümer Mahallesi beyaz eşya tamiri için bizden yardım alabilirsiniz.

Sümer Mah. Teknik Serviste Verilen Hizmetler

Sümer Mahallesi beyaz eşya servisinde Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Siemens, Vestel ve Regal gibi markaların her bir ürünü tamir edilmektedir. Aynı zaman da beyaz eşya onarım merkezimiz de buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer ürünler de tamir edilmektedir. Siz de Sümer Mahallesi beyaz eşya servisine ulaşmak ve hizmetlerimizden yararlanmak için hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

İşte Sümer Mahallesi beyaz eşya tamircisi tarafından verilen bazı hizmetler;

İletişim Bilgileri

Beyaz eşya arızası, bakımı ve diğer sorunların hemen tamir edilebilmesi için Sümer Mahallesi beyaz eşya servisi ile görüşebilirsiniz. Çalışanlarımızın her biri size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. İşte Sümer beyaz eşya servisi iletişim bilgileri;

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83