Servis Bölgeleri

Tuna Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Size Esenler Tuna Mahallesinde beyaz eşya tamiri ile ilgilenen dükkanımızdan bahsetmek istiyorum. Tuna Mahallesi beyaz eşya servisi isminde ki dükkanımız da beyaz eşya tamiri, beyaz eşya onarımı, tamir servisi, arızaların tamir edilmesi gibi işlemler uygulanmaktadır.

Tuna beyaz eşya tamircisi tarafından hızlı, güvenilir, profesyonel ve titiz beyaz eşya tamir hizmeti verilmektedir. Siz de buzdolabı servisi, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, derin dondurucu tamiri ve diğer işlemleriniz için Tuna Mahallesi beyaz eşya servisinden servis kaydı ve randevu oluşturabilirsiniz.

Tuna Teknik Serviste Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır?

Esenlerin en büyük ve güzel mahallelerinden olan Tuna Mahallesinde beyaz eşya tamir servis hizmeti sunuyoruz. Burada beyaz eşya tamir ve bakımlarının yanı sıra beyaz eşyaların bütün bakım işlerini de karşılıyoruz. İşte Tuna Mahallesi beyaz eşya servisine ulaşmak istediğiniz de neler yapmanız gerektiğini anlatan kısa bir bilgilendirmeyi de sizlere anlatmak istiyorum.

Tuna Mahallesi beyaz eşya teknik servis ve Esenler, Bağcılar, Arnavutköy, Küçükköy ile Bayrampaşa şubelerinden nasıl randevu alacağınıza dair kısa bir bilgi;

Randevu Servis Kaydı Oluşturma

Tuna Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçmek ve teknik servis kaydı oluşturmak için 0212 812 12 83 numaralı telefonu aramanız gerekir. Beyaz eşya teknisyenimiz telefonda sizden arızalı ürün hakkında ki bilgiler ve adres bilgilerini alacaktır. Ayrıca dilediğiniz bir zaman dilimi için randevu almanız konusunda size bilgiler verilecektir.

Beyaz Eşya Arıza Tespitinin Yapılması

Teknisyen arkadaşımız verdiğiniz adrese gelerek arızalı buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerin arıza tespitini yapacaktır. Çıkacak ücretin belirlenmesi de bu aşamada belirlenir. Sizler de bu sayede beyaz eşya tamirinin yapılması karşılığında Tuna Mahallesi beyaz eşya servisine ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilmiş olacaksınız.

Beyaz Eşya Tamiri Ve Ürün Teslimi

Arızalanmış beyaz eşyalarınızın tamirinin yapılması için onay verdiğiniz de, genellikle aynı günde tamir işlemi bitmiş olur. Eviniz de yapılan beyaz eşya tamirlerini sizler de teknisyen arkadaşımızın neler yaptığını görmüş olacak ve dolayısıyla içiniz rahat bir şekilde beyaz eşya teknisyenimizin güvenilirliğine şahitlik edeceksiniz.

Bir kaç test aşamasından sonra Tuna Mahallesi beyaz eşya servisi tarafından beyaz eşya tamiri yapılan ürün müşteriye teslim edilir. Sizler de ürününüzü kontrol ederek aldıktan sonra arkadaşımıza gerekli olan beyaz eşya tamir ücretini vermiş olacaksınız.

Hizmetlerimiz

İletişime Geç Ve Randevu Al

Esenler Tuna beyaz eşya servisi size hızlın hizmetler sunarken, her zaman en iyisini ve en profesyonel hizmeti ayağınıza getirmek için uğraşmaktadır. İşte verdiğimiz kolaylıklar biri de bize ulaşmak isteyenlere tanıdığımız kolaylıktır. Bizi telefon ile de arayabilir ya da web sitemizden de online kayıt oluşturabilirsiniz.

Tuna Mahallesi beyaz eşya servisini arayıp randevu almak için 0212 812 12 83 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfasından da servis kaydını oluşturabilirsiniz.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83