Beyaz Eşya Tamir Servisi

Zübeyde Hanım Beyaz Eşya Servisi

Sultangazi Zübeyde Hanım beyaz eşya servisi ve teknik servis dükkanı olarak Zübeydehanım Mahallesinde oldukça tanınan bir işletmeyiz. Burada beyaz eşya tamiri, beyaz eşya bakımı, Arıza tespiti, onarımı, montajı ve her türlü arızanın onarım işlerini yapıyoruz.

Biz burada dükkan açmadan önce Zübeyde Hanım Mahallesi civarında beyaz eşya servislerini aramak istediğiniz de Gazi Mahallesine ve Sultangazi‘nin diğer Mahallelerinde beyaz eşya tamircisini aramanız gerekirdi. Ama şu anda öyle uzak yerlere gitmenize gerek yok. Zübeyde Hanım beyaz eşya tamircisi ve teknik bakım servisini açtığımızdan dolayı her türlü arızalar da bize uğrayıp beyaz eşya tamiri için istekte bulunabilirsiniz.

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Beyaz Eşya Tamircisi

Zübeydehanım Mahallesi Sultangazi’nin en uç kısmında kalan bölgelerden biri olduğundan dolayı, burada beyaz eşya tamircisine rastlamak oldukça zordur. Bu nedenle Zübeyde Hanım Mahallesinde beyaz eşya servis ihtiyacı olan biri Gazi mahallesi beyaz eşya servisi, 50. yıl, 75. yıl ve Cumhuriyet mahallesi beyaz eşya servislerden yardım istemek zorundadır. Hal böyle olunca Zübeyde Hanım beyaz eşya servisine ulaşmak isteyen biri için tamirciye ulaşmak oldukça zordur.

Bizler bu durumun farkında olduğumuzdan dolayı Zübeyde Hanım beyaz eşya tamircisi olarak teknik servis dükkanını açtık. Burada Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri ve diğer beyaz eşya arızaların tamirini yapıyoruz.

Beyaz Eşya Tamiri

Bütün yaşam alanlarında kullandığınız beyaz eşyaların tamirini Zübeyde Hanım beyaz eşya servisi olarak tamir işlemi sunuyoruz. Zübeyde Hanım beyaz eşya tamiri ve arızaların yapılması konusunda hızlıca bizden istekte bulunabilirsiniz. Zübeyde Hanım Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçmeniz halinde beyaz eşya tamirini hızlı bir şekilde yaptırabiliyorsunuz. İşte beyaz eşya tamiri yaptığımız ürünler:

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi tamiri
  • Fırın tamiri
  • Ankastre fırın tamiri
  • Derin dondurucu tamiri

Beyaz Eşya Arıza ve Arıza Servisi

Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızalarını tamir ettirmek için ilk önce arıza tespitini yaptırmanız gerekir. Bunun içinde oldukça bilgili olan bir beyaz eşya servis ustasından yardım almalısınız. Zübeyde Hanım beyaz eşya servisi size bu konuda yardımcı olabilecek uzman ustalara sahiptir.

Beyaz Eşya Bakımı

Yıllardır buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer bütün elektrikli ev aletlerini kullandınız ve hiç bir gün bakım yapma gereği duymadınız mı? Zübeyde Hanım beyaz eşya servisi size buzdolabı ve çamaşır makinesi bakımının ne kadar gerekli olduğunu hatırlatmak istiyor.

Beyaz eşya bakımını yaptırdığınız da çamaşır makinesi tamirine vereceğiniz paranın belki de 6 da 1’ini bakım ücretine vererek yüksek ücret ödemekten kurtulmuş olacaksınız. Zübeyde Hanım Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile tanışmak ve bakım yaptırmak için lütfen telefon numaramızı arayın.

Beyaz Eşya Yedek Parça

Bazen küçük bir beyaz eşya yedek parçasını bulmak için saatlerce yol gitmek zorunda kalırsınız. Zübeyde Hanım beyaz eşya tamircisi işte bu olumsuzlukların önüne geçerek beyaz eşya yedek parçalarını ayağınıza getiriyor.

Zübeyde Hanım Mahallesinde beyaz eşya yedek parça satışını yaparak size hızlı hizmet veriyoruz. Haydi siz de beyaz eşya tamiri, beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamiri ve beyaz eşya arızasını gerçekleştirmek için bizi arayın.

Admin

Beyazesyatamircisi.NET; İstanbul'da profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan ve İstanbul genelinde 5 farklı şubesi bulunan Şirin beyaz eşya servisi kuruluşudur. Web sitemizdeki bilgilendirici makalelerden istifade edebilir ve İstanbul özel beyaz eşya tamircisinden randevu alabilirsiniz. Telefon: 0212 812 12 83 Whatsapp: 0212 812 12 83

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TIKLA ARA | 0212 812 12 83